Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a baj velünk, és hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velünk, és hogy változtathatunk ezen? (nagyon hosszú) :]

Figyelt kérdés

Öt huszonévesről van szó, akik nagyon jó barátságban vannak egymással (már több, mint tíz éve). Közéjük tartozom én is. Gyakran járunk bulizni, meccsekre, moziba, sportolni közösen, de külön-külön is van elég programunk. Lényeg, hogy kötődünk egymáshoz, de nem vagyunk összekötve. Majdnem minden hétvégén találkozunk, és gyakran járunk olyan helyekre, ahol sok lány megfordul. A probléma az, hogy egyikünknek sincs barátnője. De itt nem pár hónapos kihagyásokról van szó, egyáltalán nincs, nem is volt még (pár egyéjszakás, semmi komoly). Nincs problémánk a nőkkel, odamegyünk, ők is odajönnek, idáig semmi gond. Nem vagyunk sem nagyképűek, sem a buli legnépszerűbb arcai, de azért sokan ismernek minket, a kellő társaság és hangulat megvan. Mégis…pedig nem vagyunk szentéletűek, és nem internetezéssel töltjük az egész napunkat, hogy aztán pénteken kidugjuk a kockafejünket a városba vagy bárhová, ahol nőneműekkel lehet találkozni. Ez nagyon furcsa nekem, tenni szeretnék ez ellen valamit. Olyan, mintha valami béna „átok” ülne rajtunk. Egyszerűen nem értem, hiába van bennünk meg az a vadság, szelídség, humor, vagy akár sárm, ami általában egy nőnek kell. Azt sem érzem, hogy éretlenek lennénk, vagy nem lenne igényünk egy kapcsolatra, sőt a lelki szemetesláda és barát kategóriát is nagyjából ki tudjuk zárni (persze ez nem mindig szükséges), és csak annyira görcsölünk rá a barátnő témára, mint bárki más. Nem zárkózott közösségként viselkedünk, azt ültetjük/ az ül az asztalunkhoz/ jön moziba/ fesztiválozni velünk aki akar, és jönnek is, és mi is megyünk ha hívnak (külön is). De valahogy mégsem jön össze senkinek semmi. Elvileg felnőttek vagyunk, hárman már dolgozunk, ketten még suliba járnak, külön városokban élünk, és a lányokkal kapcsolatos magánügyeket (ha ritkán van ilyen) általában :P egymástól külön intézzük. De egy-egy koppanás után sörözés közben megbeszéljük a dolgokat, és már magunk is csodálkozunk a történeteken. Nem akarom a lányokra kenni, de talán a probléma ott kezdődik, hogy 14/5/6 évesekkel nem akarunk kezdeni, mert egyszerűen nem látjuk értelmét, a velünk egykorúak, vagy 2-3 évvel fiatalabbak pedig majdnem mind rendelkeznek a másik felükkel, pedig az igények nem nagyok. (Bár ez sem jó „kifogás”, mert a kamaszkorunkat is néhány alkalomtól eltekintve elkerülték a komolyabb barátnők.) Vagy csupán ennyi lúzert hozott össze a sors? :S Vagy mindkettő, és ne kérdezzek hülyeségeket fél oldalon keresztül?


Jah és mielőtt valaki megkérdezné, hogy ezt miért szombat éjszaka írom, és miért nem indulok lánykereső útra: a mostani hétvége az első ebben az évben, hogy nem mentünk/mentem sehova bulizni. Így legalább van időm kérdezni. :)


F/23


2011. febr. 26. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ebben semmi átok egyszerűen ez még nem jött össze. Tudom hogy ez milyen elkeserítő dolog hiszen én is pont ezt érzem. Én egy barátnőmmel vagyok ennyire jóban de minket is mintha messziről elkerülne a szerelem. Tényleg nem tudom hogy miért. Szerintem ez ellen nem igazán tudsz mit tenni. Ha elmászkáltok akkor minden esély megvan hogy találjatok magatoknak valakit úgyhogy szerintem ne csüggedjetek (ahogy megpróbálok én sem) hanem járjatok el továbbra is és éljetek.
2011. febr. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szép hosszú szöveg lett:D

Ám nemtudom, talán túl normálisak vagytok. Tudom hülyén hangzik elsőre, de gondold csak át.

2011. febr. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak igaza van, csak sajnos jómagam már nem tudok ilyen pozitívan hozzáállni ehhez a dologhoz. :S

A másodiknak pedig: az írásom ne tévesszen meg, egyáltalán nem vagyunk normálisak :) persze ha a helyzet megköveteli, akkor igen. De a melóhelyen nyilván nem megyek oda a főnökasszonyhoz egy dzsóval és egy sörrel, hátha megtetszem neki. Bár...ez is előfordulhat. :D

2011. febr. 26. 23:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Na most sikerült megnyugtatnod, hogy mégsem vagy teljesen normális(persze pozitív értelemben mondom):D
2011. febr. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Talán megrémíti a lányokat, hogy folyton bandában látni titeket, sok esetben több fiú együtt nagyon hülye tud lenni, meg éretlennek tűnnek, ahogy poénkodnak, röhögnek. Vagy ha nem is röhögtök épp hangosan, meglátnak titeket egy nagy brancsban, és tartózkodnak, mert attól félnek, hogy utána majd jól kiröhögitek őt egymás között meg disznó viccekkel illetitek.

Hirtelen ezekre tudtam gondolni.

2011. febr. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
megint első vagyok: sajnos én sem látom már a helyzetemet túl jónak deht sokat nem tudok tenni, ráadásul lány vagyok, ami még rosszabb.
2011. febr. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!