Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mennyire fontos a külső? Első látásra megtetszett a barátotok? (bocsi, kicsit hosszú lesz)

Figyelt kérdés
Azt tudni kell rólam, h. eléggé válogatós vagyok, talán ez az egyik oka, h. még nem volt barátom. Egyébként csinosan öltözöm, nem vagyok ronda, nem is vagyok kövér. Vannak olyan fiúk, akikre azt mondom, h. hűű, de jól néz ki. De általában az olyan fiúknak nem én tetszem, hanem sokkal szebb lányok. Most ismerkedem egy fiúval (igaz, neten, pár nap múlva találkozunk), aki egyébként nagyon szimpatikus, a belső tulajdonságai, a véleménye dolgokról, szóval minden. Elég közel érzem magamhoz már most. Külsőre azt mondanám rá, h. egész helyes, de nem az a hűű, azt a mindenit, de jól néz ki. :) Ennek ellenére alig várom a randinkat. Tudom, szokták mondani, h. a belső megszépíti a külsőt. De vmiért olyan emberre vágytam (vártam) eddig, aki tényleg nagyon jóképű, és persze belsőleg is nagyon tetszik. Eddig ilyet még nem találtam.
2011. nov. 21. 10:25
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

Fontos a külső, de nem döntő. Volt olyan barátom, akit neten ismertem meg, és mikor megláttam, háát nem tetszett annyira. De addigra már nagyon sokat beszélgettünk, úgyhogy nem foglalkoztam azzal, hogy néz ki, később pedig megszoktam.

A jelenlegi barátomba viszont akkor zúgtam bele, amikor megláttam, nagyon jól néz ki. Mondjuk szerencsém van, mert szép, klasszikus arcom van és az alakom is szerencsés (bár nem tökéletes), megfelelő ruhában és sminkben gyakorlatilag bárkit el tudok csábítani.

2011. nov. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Ha elég fejlett vagy érzelmileg, akkor működhet a "belső megszépíti a külsőt". Nálam/nálunk legalábbis működik, és minden szuper.

A barátnőmnek először nem tetszettem, kb pont olyan voltam, amilyet nem akart, aztán megszeretett, és már tetszek. Ennyi az egész, nem kell túlbonyolítani. És felesleges olyanra várni, akire előszörre is azt mondod, hogy hű, mert semmire nem mész a külsejével.

2011. nov. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Ha azt írom, hogy nem számít a külső, akkor mindenki azt fogja reagálni, hogy nincs igazam, gondoljak csak bele. De egy elég friss élményem: megismertem egy pasit még télen, munkakapcsolat volt, mint pasi eszembe sem jutott. Aztán egyre többet voltunk együtt, kezdtem megkedvelni stb. Most már azon a szinten vagyunk, hogy alig várom, hogy találkozzunk, és látom rajta, hogy mi tetszik benne. :)
2011. nov. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Én is neten ismertem meg a barátomat, mikor először találkoztunk, csak baráti találkozó volt. Egyáltalán nem tűnt fel, hogy húú de jól nézne ki, csak az maradt meg, hogy mennyire nem tud öltözködni mert két számmal nagyobb póló volt rajta. Kicsit később persze már más volt a helyzet, megtetszett az arca, és kiderült, hogy a hatalmas póló alatt milyen test van:)
2011. nov. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
0%
Minden lánynak kizárólag a külső számít, kivéve akik a pénzes pasikra hajtanak.
2011. nov. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Igen, én is úgy gondolom, h. nem minden a külső. Lehet nagyon helyes egy pasi (vagy épp lány), ha belül meg üres. Csak azt nem tudom, h. bele tudnék-e szeretni ebbe a srácba? Jó, tudom, még csak képet láttam róla, úgyh. még bármi megtörténhet. De azt tudom, h. nagyon megkedveltem, szinte naponta msn-ezünk v. e-mail-ezünk, és már hiányzik, ha egy nap is kimarad. Tudom, nem létezik fiú-lány barátság, de őt még akár a barátomnak is el tudnám képzelni, ha szerelem nem lenne a dologból.

Jajj, és ez nagyon tetszett: "kiderült, hogy a hatalmas póló alatt milyen test van:)"

2011. nov. 21. 11:41
 7/31 anonim ***** válasza:

Már sokszor mentem bele kapcsolatba úgy,hogy külsőre nem fogott meg a srác.Én mondom ezt nem szabad.Egy idő után úgyis elmúlik a dolog,már a belső tulajdonságait sem fogod szeretni,a külsejét pedig végképp nem.Ez az én tapasztalatom.Szóval igen a legfontosabb az,hogy elsőre külsőre nagyon nagyon tetszen,vonzódj hozzá fizikálisan.Ha ez meg van,akkor lehet szűrni a belső tulajdonságait,h azok mennyire felelnek meg.

24N

2011. nov. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, mintha magamat hallanám...:) az első valódi barátommal nemrég ismerkedtem meg neten. A levelei alapján elsőre szimpatikus volt, vicces, kedves, naponta akár órákat is beszéltünk, és így elég gyorsan felmerült, hogy találkozzunk élőben. A képe alapján különösebben nem tetszett meg, kicsit alacsonyabb is volt, mint ami "tetszik", meg úgy valahogy nem fogott meg. Nah, jött az első találkozás, én nagyon zavarba voltam, szinte rá se mertem nézni, meg nem tudom, meg valahogy még mindig nem éreztem azt, hogy vonzó lenne számomra. Azért nem akartam lerázni, mert tényleg nagyon szimpatikus voltak a gondolatai, a viselkedése. A második találkozásunkkor már teljesen feloldódtam, nagyon jól éreztem magam, és feltűntek olyan dolgok, amik eddig nem:) hogy milyen szép a szeme, hogy milyen aranyosan mosolyog, és mire észbe kaptam, összejöttünk:) most már ő számomra a legjobb pasi, még akkoris, ha vannak nála helyesebbek is a világon:) ez volt az én történetem:)
2011. nov. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
11:48-nak: Igen, lehet, h. igazad van. A srác, akiről írtam, helyes szerintem. Csak ugye egy netes társkeresőnél a belső tulajdonságait ismerem meg előbb. Meg max. képet látok róla, dehát élőben csak később találkozunk.
2011. nov. 21. 12:19
 10/31 A kérdező kommentje:
11:51-nek: Köszi szépen, h. leírtad a történetedet. Nagyon jó volt olvasni, és örülök a boldogságotoknak. Én is zavarban leszek az 1. találkozásnál, az biztos. És ha élőben is ugyanolyan szimpatikus lesz, mint most a neten, akkor én is szeretnék majd egy második talit.
2011. nov. 21. 12:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!