Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 25 évesen van még esélyem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen van még esélyem a 14-16 korosztályú lányoknál?

Figyelt kérdés
Nem volt még senkim és hát, jó lenne ...
2011. febr. 27. 13:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

ja baromi könnyű náluk bevágódni.te mész be a boltba cigiért piáért és máris menő vagy szimplán csak a korod miatt.

én 24 vagyok de engem is érdekel ez a korosztály

2011. febr. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
25 évesen mit akarsz 14-16 éves lányoktól?
2011. febr. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 klaumanó ***** válasza:
Be akarja akasztani a kukiját!
2011. febr. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Mit akarsz te egy 14-15 éves kislánytól? Hidd el, ha a szexuális tapasztalatlanságot nem is nézzük, unatkoznál mellette, öregnek éreznéd magad mellette, nevetséges gyerekes dolgait kellene elviselned. Túl vagy te már ezen.
2011. febr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Ennyi évesen akár már normális FELNŐTT lányokat is kereshetnél.
2011. febr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Csak azért, mert úgy gondolod, hogy őket könnyebb gerincre vágni, nem jelenti azt, hogy esélyes is vagy.

Gondolom, oka van, hogy nem volt még nőd, és az nem az, hogy légpuskával űzted el őket az ajtó elől, meg kirugdaltad az ágyadból a bombázókat. :P


Amennyiben CSAK az motivál, hogy most már nagyon kéne valaki, és egyéb szempont nem számít, szerintem keresgélj az elvált anyukák között, cirka 25-35 éves korosztályban, sokkal nagyobb eséllyel indulsz, és az apjuk sem fogja letépni a golyóidat, hogy a füledre akassza. :D

Rengeteg csinos nő van köztük, ápoltak, RUTINOSAK, és az a legnagyobb gondjuk, hogy nem kellenek senkinek, pedig nekik aztán vannak már vágyaik. ;)

2011. febr. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
3%

Jóhogy!

Simán!

Ember!

tegnap én is házibuliban voltam (csajommal sajna), és én voltam a rangidős 21 évesen.....;)

a többiek mind 15 16 17 18 éves csajszeek....hmmmmm

nem lett volna ott a bnőm....áhhhhhh tuti megcsalom.....így egyik szemem sír, a másik nevet, hogy ott volt....

És még1 buknak a főiskolásokra.....rohadtul...:D XD

még így is nemsok kelett volna, hogy összejöjjek egyik csajszival...de mint mondom ott volt asszonyom...:S de szeretem...

2011. febr. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
73%
Ezek szerint te mindig is egy tök béna pasas voltál,aki csak most tudja kihasználni azt hogy esetleg pu..hoz jusson.Nade így?Pedofil vagy?Nem tetszenek a korod beli nők?Mert hozzád már nő való nem egy kislány vagy egy tini.Hánynom kell tőled!
2011. febr. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Nem az a lényeg hogy beakasszam, egyszerűen őket találom vonzónak. Korombéliekkel próbálkoztam de nekik nem igazán kellek.
2011. febr. 27. 13:33
 10/27 klaumanó ***** válasza:
58%

1. 13:31!

Nem minden 15-16 éves olyan,amilyennek te leírtad!

Te is gondolkodj el!

2011. febr. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!