Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik a jelei annak ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei annak ha egy lány szakitani akar?

Figyelt kérdés
de még nem meri vagy akarja megtenni
2011. febr. 27. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:

hát különböző jelei is lehetnek.

pl: mikor közeledsz hozzá ő elhúzódik inkább.

vagy nem mondja már azt hogy szeret csak néz.

sajnálva beszélget veled vagy kicsit indulatosabban.:/

miért, milyen jelei vannak ennek?

2011. febr. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hány éves lány??

Miben más, mint régen?

Mi történt az életében?

2011. febr. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

gyakran elbambul beszélgetés közben, nincs jó hangulata (általában ezt havi bajjal vagy fejfájással magyarázzák, lehet hogy tényleg az van, de ha nagyon gyakori, akkor)

szivesebben van másokkal, elkezd hanyagolni

nem írt szivecskét elköszönésnél msn en vagy hasonlók

2011. febr. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
pl. nálunk max 15-20 mp-ig tart egy csok utána vhogy mindig arréb rakja a fejét vagy a kezével fogja a vállam és arréb tol. de ez már az elejétől fogva igy volt és sose értettem. :S amugy 20 éves.
2011. febr. 27. 16:47
 5/8 Moszuke ***** válasza:
szarul csókolsz ember...-.-"
2011. febr. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálam úgy kezdődött, hogy nem ölelt át. Később lett az, hogy már nem akart mellém feküdni. Végül meg sem akart csókolni már. Ekkor mondtam, hogy sajnálom, hogy így alakult. Mondta, hogy ne haragudjak rá. Sajnos vége lett.
2011. febr. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Büdös a szád, nem??

Szerintem beszélj vele, hogy mi a baj...

2011. febr. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

amikor én szakítani akartam az exemmel, de még csak érlelődött, de még nem mondtam ki:

-nagyon régóta nem mondtam neki, h szeretem

-minden apróságon felhúztam magam, ő is érezte, h bármit mond vagy tesz, idegesít engem

-sosem volt kedvem szexelni, ha mégis, akkor is csak rövid ideig, és kevés csókolózással

-nem öleltem meg vagy érintettem meg, nem simogattam, mint régen


most hirtelen ennyi jutott eszembe, remélem, segített

22/L

2011. febr. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!