Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a barátommal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a barátommal? (hosszabban lent)

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok és még a nyáron összejöttem egy fiúval. Semmi egyéb nem volt, csak pár szájra puszi. Aztán nem volt időm, hogy találkozzak vele, bár nem mondom hogy túl sokszor hívott bárhova is.

Most valahogy újra elkezdtünk beszélgetni és találkozgatni (egy suliba járunk, eddig csak köszönőviszonyban voltunk). És amikor kettesben vagyunk látom rajta, hogy fél. Ezt le is írta nekem, hogy attól fél, hogy valami olyat tesz ami nekem nem tetszene. Mondtam neki erre, hogy nyugodtan merjen csinálni bármit, majd szólok ha valami nem tetszik. Pénteken találkoztunk, de még egy puszit se adott, de azt mondja, hogy mi együtt járunk. Már próbáltam az értésére adni, hogy ez nem járás.

Nagyfiúnak képzeli magát, de egyébként belülről annyira kisfiú még. (16 éves)

Az a baj, hogy jobban szeretem annál, mint hogy járjak vele. Olyan mintha a bátyám lenne. De ő soha nem menne bele abba szerintem, hogy csak nagyon jó barátok maradjunk.

Egyébként tetszik egy másik srác is (ő is ugyanabba a suliba jár, mint én). 15 éves. Barátnőm csapattársa és mondta barátnőm, hogy szokott rólam kérdezgetni. Személyesen még csak párszor beszéltünk.

Mit tegyek? Dobjam a "pasimat" és jöjjek össze vele?


2011. febr. 27. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire kis muja a barátod, sosem lesz igazán a "pasid". Mondd meg neki, hogy kapja össze magát és legyen kicsit szenvedélyesebb, vagyis nyugodtan öleljen át, csókoljon meg, ne féljen nem árt vele neked, s ha nem tetszik neked vmi úgyis megmondod neki. Tedd hozzá, hogy van egy másik srác, akin látszik hogy te érdekled, s neked is szimpatikus ő, s ha nem áll a sarkára a barátod, kénytelen leszel "lecserélni".

Amúgy meg milyen duma ez már hogy túlságosan szereted ahhoz hogy a párod legyen? Én a pasimban egyben látom a férfit, a testvérem, a legjobb barátom és a gyermekem is. :D Ez lehet meghökkent téged, de így érzek, és 2 éve vele vagyok és a mai napig ezerrel imádom, szerelemmel.

Pedig nem vagyok tinédzser, 36 vok. :)

Hajrá kis csaj, beszélj vele! ;)

2011. febr. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ

beszélni fogok vele:)

2011. márc. 1. 17:23
 3/4 anonim válasza:
Nem reg en velem is ilyen volt... Beszeltem vele,es vartam egy kicsit h szedje ossze magat.... Nem ment neki,szoval kenytelen voltam ''lecserelnii'' !!... :)) De attol is fugg h ki irant erzesz tobbet.... :))
2011. márc. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez függ attól is, hogy mit érzel. Szerelmes vagy?
2011. márc. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!