Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Barátommal 2hónapj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Barátommal 2hónapja lakunk együtt, de ma míg dolgozott hazaköltöztem! Jól tettem?

Figyelt kérdés
Tegnap ismét a családomat szidta nekem ok nélkül!Azért mert ő túl sokat vár el,hisz a szüleitől azt kapta!Nem az első eset,megmondtam neki legutóbb,hogy az utolsó esélye,megbocsátottam!Megbocsátottam már h megcsalt,h m,megvert..ennek 1 éve!Az utóbbi 1évben nem emelt rám kezet,de ugyanugy idegbeteg maradt és egyből üvöltözött!Őszerinte az nem indok arra,hogy szakítsak,mert véleménye van a szüleimről:S hisz mi ketten jól megvoltunk,csak "kívülállók" miatt volt a vita!De nekem fáj ha a szeretteimet bántja és nem fogja fel!Hív könyörög én meg nagyon szarul vagyok emiatt:S mit tegyek??
2011. nov. 2. 22:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Maradj csak ahol vagy, nagyon jól tetted, hogy otthagytad. Ekkora tuskóhoz nehogymá' visszamenj, vannak pasik, akik sokkal jobban bánnának veled. 20/F
2011. nov. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Dr. Faragó Tamás válasza:
71%
Nagyon helyesen tetted, hogy elmentél. Nem szabad ilyen mellett maradni. Ha képes miattad megváltozni akkor fogadd vissza apránként.
2011. nov. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rögtön ott kellett volna hagynod, amikor megvert. Ilyenekről hallani most elég sokszor, hogy végeznek a volt barátnőikkel.

Szerintem egy időre költözz el egy másik városba.

Egy volt barátnőm mesélte, hogy a korábbi pasija szakítás után találkozott vele, autóban beszélgettek, kivitte a város szélére, és közölte, hogy végez vele. Nagyon megijedt, és mindent megígért a srácnak csak vigye vissza a városba. Ezután rögtön másik városba költözött.

Szóval, annyi ilyet hallani mostanában, úgy sajnálom szegény lányokat, hogy ilyen agresszív állatokkal vannak. Szerintem nő olyan férfival ne maradjon, aki bántja!!!

2011. nov. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
hát igen:S józan eszemmel tudom h helyesen csináltam de valamiért hiányzik:( és belém magyarázza h ez nm indok szakításra:S mondtam neki h már betelt a pohár:S és ő nem fogja fel..mondtam neki h ne keressen,mint az előző szakításkor!egyfolytába keresett,jött ide,könyörgött rokonaimnál:S most egyenlőre nem keres:S könnyebb ha nem keres!Viszont miért vagyok ilyen hülye,h tudom mit kéne tennem aztán mégse?:S megalázom magamat...
2011. nov. 2. 23:12
 5/25 A kérdező kommentje:
(nincs olyan ismerősöm,aki ne azt mondaná h időbe hagyjam ott!és tudom h igazuk van meg hallghatom őket,míg meggyőznek és beszélnek addig biztos vagyok h ott hagyom ,de mikor már csak gondolkozok magamba elbizonytalanodok!!
2011. nov. 2. 23:15
 6/25 napietus ***** válasza:

mert függsz tőle érzelmileg. függőségből kijönni meg mindig nehéz, ez van.


amikor először kezet emelt rád, akkor kellett volna otthagyni, akkor talán nem lett volna ilyen nehéz. ne beszélj vele, tagadtasd le magad. kitartás!

2011. nov. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
köszi:(
2011. nov. 2. 23:24
 8/25 napietus ***** válasza:
100%
nem kell elkeseredni, nem azt mondtam, hogy lehetetlen, hanem azt, hogy nehéz :) csak tudatosítsd magadban, hogy ez az egész nem szerelem, köze nincs hozzá, hanem csak egy csúnya lelki betegség, amitől szabadulnod kell. ha idáig eljutsz, már immunis leszel rá, ez fél siker :)
2011. nov. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
de hogy csináljam?ha várom h keressen de közbe tudom h nem lenne jó?vagy ha szívesen visszamennék miközbe tudom h én lennék a legnagyobb hülye?és ha sír nekem h ne sajnáljam meg??:S:( jó lenne ha keményebb lennék
2011. nov. 2. 23:28
 10/25 napietus ***** válasza:
ezt írtam fentebb, ha figyelmesen elolvastad volna. minden fejben dől el.
2011. nov. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!