Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 40 éves nőnek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 40 éves nőnek milyen ajándékot érdemes venni a születésnapjára, ha később majd szeretnék hozzá közelebb is kerülni, de most csak meg akarom vele kedveltetni magamat?

Figyelt kérdés
Szeret olvasni, színházba és moziba járni, egyszóval komoly, érett nő. Nem ismerem teljesen a személyiségét, de valami visszafogottabb ajándékra gondolok azért. Ajándékügyileg teljesen a 0-án állok, ezért kérem a segítségeteket.
2009. febr. 16. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
voros rozsa..stb
2009. febr. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

bocsi, de írtam, hogy még nem ismerem annyira, hogy ilyet merjek venni neki.

úgy tudom a vörös rózsa a szerelem kifejezésére szolgál, nem? azért mondtam az előbbit.

2009. febr. 16. 18:52
 3/4 anonim ***** válasza:
ha szeret színházba járni, vagy ilyesmi kulturális eseményekre, akkor lepd meg egy belépővel, vagy színházjeggyel. Hívd el magaddal. Ha mindenképpen tárgyi ajándékot szeretnél, akkor vegyél neki egy könyvet, vagy vmi nőies holmit, bizsut, parfümöt... A virág is jó, de ne rózsát :) Ebben pedig kérd ki a virágárus véleményét. Aki egy virágüzletben dolgozik, értenie kell hozzá. :)
2009. febr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha még nincs köztetek semmi, akkor a virág jó megoldás. Egy szépen összeállított semleges színű virágcsokornak minden nő örül, és nem nagyon lehet vele mellélőni vagy kínos pillanatokat okozni. (40 éves nő vagyok)
2009. febr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!