Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szeretlek szó mennyit "érhet" egy két gyerekes elvált férfinak, ha azt egy 20 éves lánynak mondja kicsit becsípve?

Figyelt kérdés

Fél évig vártam erre, hogy kimondja. Sőt ez így nem teljesen igaz. Először 2 hónap után mondta, hogy szeret (mindezt sírva) de akkor nem tulajdonítottam neki akkora jelentőséget, mivel akkor berúgott mint az marha... ezután folytattuk a kis viszonyunkat tovább érzelmek nélkül. Igen ám, de ez nálam nem megy sokáig. Így mikor kiment egy hétre dolgozni az osztrákokhoz kezdett hiányozni a jelenléte. Mikor hazajött és átölelt akkor tudatosult bennem, hogy szeretem, de egyenlőre nem mertem neki ezt elmondani.Teltek a napok hetek és egy ismételten átbulizott este után megint azt mondta, hogy szeret. Kezdett egyre kellemetlenebbé válni az, hogy mondja de csak akkor ha iszik. Rendszeresen találkoztunk napi szinten beszéltünk telefonon, kezdett az egész egy normális kapcsolattá fejlődni, a bökkenő az volt, hogy mind ez titokban zajlott mivel még a válás nem zajlott le teljesen.(ja és amikor buli volt gyerekek nem voltak nála, mivel csak (jóesetben) szombaton kapja meg a gyerekeit és még egy tárgyalás van hátra a végleges válásig) Eljött egy hullámpont a kapcsolatban szilveszterkor. Nem együtt voltunk mégis összekeveredtünk és az első nagy veszekedést is megejtettük. Ezután kezdett ismét jóra fordulni dolog. Aztán mikor egyik nap munkából jöttem haza megvárt és felmentünk hozzá (ő persze akkor is bevolt csípve) szeretkeztünk és mondtam neki hogy szeretlek erre mondta hogy de miért miért szeretem, mert ez így nem jó és stb. Rosszul esett, hogy így látja, ezért el is akartam menni haza. Aztán megfogta a kezemet adott egy csókot. Egy olyan igazit amitől érzi az ember hogy kell valaki neki.. Mondtam neki hogy ne csinálja ezt nem akarok csalódni benne. Erre csak annyit mondott, hogy nem fogok és azt hogy szeretlek (mélyen belenézett a szembe percekig eltűnődött és úgy mondta) 2 hétre rá szakított velem.. Miért tehette ezt? Megijedt volna a saját érzéseitől? Vagy csak akkor abban a pillanatban lehetett ez a szeretlek igaz?

Fiúk/Férfiak Csak részegen igaz a szeretlek szó számotora?? :(


2011. febr. 27. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

20 évesen kikaptál magadnak egy 2 gyerekes, részeges csávót?

DrakulálokXD

2011. febr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Részegen bármit mondhat...de érdekes csak azután szakított miután lefeküdt veled...
2011. febr. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Van aki érzelmesre issza magát, van aki agresszívre!

A pasid az érzelgős fajta, de egyébként csak dugni kellettél neki!

2011. febr. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Konkrétan már együtt voltunk fél éve amikor szakított velem.. Ja és nem részeges.. 3szor láttam berúgva.. utána mondta mindig hogy szeretlek.. nekem ezért furcsa ez az egész
2011. febr. 27. 21:55
 5/10 A kérdező kommentje:
mert nem csak szeretkeztünk, hanem eljártunk együtt bárhova.. két ünnepközött wellness-hétvégén voltunk.. és azt tervezgette, hogy ha elválik akkor összeköltözünk.. szerintem csak beijedt az érzései miatt...
2011. febr. 27. 21:57
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Vagy elfogyott a Whiskey
2011. febr. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Biztos hogy ezt neked mondta és nem a cefrének? :)
2011. febr. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Legalább van 10-15 év köztetek?

Szerintem hagyd. Biztos ezt akarod te 20 évesen?

2011. febr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

csak arra vagyok kíváncsi, hogy miért csak akkor mondta azt hogy szeretlek amikor kicsit ivott?! minden működött még a szakítás estélyén is elvoltunk és derült égből villámcsapás volt az egész.

amúgy 31 éves hogy ezt akarom..nem tudom csak azt hogy nagyon szeretem és rettenetesen rosszul érint a hiánya..

2011. febr. 27. 22:28
 10/10 anonim ***** válasza:

Figyelj, részegen még nekem is mondták 30+ os férfiak hogy szeretnek. (pedig férfi vagyok) 12 pálesz után mindenkit szeretsz...


Ennek a kis szónak semmi különösebb jelentősége nincs.

Tudom, te azt szeretnéd ha halálosan beléd lenne zúgva és feleségül venne és felhőkön repülnétek meseországban. Nem ez a helyzet, fogadd el!

2011. márc. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!