Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet változtatni a gyerekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet változtatni a gyerekes gondolkozáson? Ha igen hogyan?

Figyelt kérdés

Gyerekesen gondolkozom és viselkedem,naiv vagyok és állítólag egy 12 éves szintjén állok.. nem szeretném ha elhagyna miatta a párom:(

16L


2011. nov. 8. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen még gyerek vagy, már bocs. Adj magadnak időt fogsz még változni.
2011. nov. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De a barátnőim akik ennyi idősek ők nem gyerekesek. meg a barátom is 17 éves és ő sem az
2011. nov. 8. 18:10
 3/9 anonim ***** válasza:
van aki előbb érik van aki később...az hogy én 13 évesen néha felnőttesebben is tudtam gondolkodni az egy dolog....van aki 40 felett sem igen képes rá
2011. nov. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de nekem igazából jó így..én szeretek gyerekes lenni így érzem jól magam.csak félek hogy elhagy miatta a barátom vagy bárki vagy nem tudom
2011. nov. 8. 18:12
 5/9 anonim ***** válasza:

ennyi idősen bőven gyerek vagy még és természetes, h így viselkedsz... néha még a 20 körüli lányok is irtó gyerekesek tudnak lenni(saját példa), a fiúkról meg nem is beszélve


22/L

2011. nov. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de ha a korombeliek mondják ezt akkor biztos átlagonfölüli gyerekes vagyok:/
2011. nov. 8. 18:18
 7/9 A kérdező kommentje:
vagy nem? csak mert hogy ha már a korombeliek is észreveszik:/
2011. nov. 8. 18:18
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy felnőtt szemében ők is gyerekesek hidd el, egyébként ahogy az #3/5os írta van aki előbb érik meg van aki sosem. Azért mondtam, nem kell aggodalmaskodni, adj időt magadnak.


A naivitás a nőknél általános jelenség, a túlzott idétlenkedés sokkal inkább egy gyerekes motívum szerintem.


Túl sok választásod nincs de ha konkrét tanács kell én ezt tenném a helyedben:

- Gondold meg 2x mielőtt reagálsz egy helyzetre akár szóban, akár cselekedettel.

- Légy kevésbé naív, manapság a legtöbb dolog guglizható, szóval nem kell elhinni mindent alapból, ami pedig érdekel rákeresel.

- Nem kell túlságosan idétlennek lenni.

- Ne légy nyavajgós, önző, elégedetlen (ezek sok felnőttnél is gondot okoznak, ettől függetlenül én gyerekesnek tartom)

- Ne légy túl sértődékeny, tanuld meg elfogadni a vereséget is.


Most ennyi jutott hirtelen eszembe, remélem segít.

2011. nov. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ:)
2011. nov. 8. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!