Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha így folytatom, a szeretőjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha így folytatom, a szeretőjeként végzem? Vagy máris az vagyok?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, és fura viszonyba kerültem egy negyvenes férfival, aki nős és családapa. A kapcsolatunk annyiból áll, hogy elkísérem őt helyekre, ahova a felesége nem szeret járni. Mikor először elhívott, tudtára adtam, hogy nem kezdek nős emberrel, de közölte, hogy csak beszélgetni akar, és tartotta is magát hozzá, még csak nem is célozgat rá soha, hogy többet akarna tőlem, sőt sokat beszélgetünk a házasságáról, tudom, hogy szereti a feleségét (aki egy nagyon csinos, dekoratív nő), csak az érdeklődési körük nem azonos. De amiatt, hogy költ rám, ajándékokat vesz; bár szó sincs köztünk testiségről, mégis amolyan szeretőnek érzem magam. Nem akarok lemondani a barátságáról, mert jól érzem magam vele, de félek, hogy belekeveredek egy olyan kapcsolatba, amiből a végén nem jöhetek ki jól. Vagy csak túlaggódom a dolgot, teljesen ártatlan és normális a helyzet? Hogy látjátok külső szemmel? Előre is köszönöm a válaszaitokat.
2011. febr. 28. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:

"Mikor először elhívott, tudtára adtam, hogy nem kezdek nős emberrel"


Te se vagy az elvek embere, mi?

2011. febr. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Már is kikezdtél egy családos emberrel! A felesége egyetért azzal,hogy vele jársz különböző helyekre és ajándékokat vesz neked? Nem igazán hiszem! Idő kérdése csak hogy mikor fektet le és mikor fog rád unni.

20 évesen találhatnál korban hozzád illő férfit is. De az sem tragédia,ha valameddig nincsen barátod.

2011. febr. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez határeset. Ha a felesége nem tud róla, még disznóság is, mindegy, hogy van-e testi kapcsolat, vagy nincs.

Ez persze, csak az én véleményem.

2011. febr. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A válaszaitokból nagyjából azt szűröm le, hogy szerintetek sem normális egy ilyen "barátság". Egyébként a felesége ismer engem, és tud arról, ha együtt megyünk valahová. Kérlek, ne szidjatok egy felvázolt helyzet alapján, én ebbe nem szeretőnek mentem bele, és most sem akarom, hogy elfajuljanak a dolgok.
2011. febr. 28. 17:52
 5/8 anonim válasza:
Lehet, hogy csak arra kellesz neki, hogy villogjon egy fiatal csajjal, de lehet, hogy tényleg be akarja majd hajtani rajtad, amit rád költött... te 20 éves vagy, nem tudom, volt-e már egyáltalán komoly kapcsolatod, ő 40, kicsit többet élt, tapasztalt, gondolom, a lányok elszédítéséhez is érthet. Ne hagyd, hogy átverjen.
2011. febr. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nos ha a felesége tud róla ÉS nincs semmi gondja vele ( amit kétlek, de ha így van), akkor nem látom a probléma okát.

Szóval nem közeledik testileg hozzád, nem próbál elcsábítani (ajándékokkal amúgyis csak lotyókat lehet elcsábítani :)), te nem akarsz, nem fogsz! belemászni a kapcsolatukba, akkor gyakorlatilag barátok vagytok.

Akárhogyis nézem, nem látom be, hogy ezzel bármi rosszat tennél.


Megjegyzem, ha nem azonos az érdeklődési körük, akkor kell valaki neki akivel megbeszélheti/megvitathatja/meghallgathatja stb ezeket, így akár még jót is tesz a kapcsolatuknak, hogy az ez irányú vágyai nem maradnak kielégíthetetlenek.


Huh, ennyi lenne :D

2011. febr. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

A felesége tényleg tud róla, ha telefonál vele, mikor együtt vagyunk, megmondja, hogy hol van, és hogy velem van. Ha találkozunk, nem viselkedik féltékenyen, egyszer még meg is kérdezte, hogy tetszett-e a darab, amit megnéztünk. Azt nem tudom, arról tud-e, hogy ajándékokat is kapok. A férfi úgy viselkedik, hogy ez természetes meg illik (nem csábítás, csak olyan kihúzom-neked-a-széket dolog). Csak a múltkor elég drága dolgot vett nekem, ez ijesztett meg egy kicsit.

2011. febr. 28. 19:15
 8/8 anonim válasza:
18.11-esnek igaza lehet h tőled megkapja, amit otthon nem, és ez történetesen (me kivételesen) nem a szex... de azért vigyázz, mert lehet nyitott kapcsiban van az asszonnyal és azér ilyen laza a nőci... vagy talán ketten akarnak bevonni vmi jó kis 3asba... szóval óvatosan:D:D
2011. febr. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!