Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom sajnos rettenetesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom sajnos rettenetesen rosszul bánik velem néha, és ebből elegem lett, azt mondtam neki, ha nem tud normális lenni, akkor ne is jöjjön haza, mert én ezt így em folytatom tovább, jól tettem?

Figyelt kérdés
Néha kenyérre lehet kenni,néha a hátamon felálla nemlétező szőr is. Tudom,hogy nem fog haza jönni,én meg már most rosszul vagyok, hogy mi lesz velem nélküle, mi lesz, ha valami nőhöz megy, de ez így nem mehet tovább,nem bírom, ahogynéha vislkedik. Mit tegyek? Mi a helyes?
2010. okt. 2. 23:36
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Te is tudod mi a helyes.

Kinek van erre szüksége?

Elárulom senkinek.

2010. okt. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de mennyire rosszul bánik veled? Mit csinál vagy mond?
2010. okt. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

Az eszem tudja.

De a szivem....hogy lehetek ekkora h*lye állat, hogy egy ilyet szeretek.

A gyermekeim apja.A gyerekek nem nőhetnek fel apa nélkül,de olyan környezetben sem, ahol azt látják, hogy ha sz*r kedvem van,vagy történt valami rossz, akkor anyán verjük le, beszéljünk vele úgy, mint a kutyával,stb.

2010. okt. 2. 23:42
 4/34 A kérdező kommentje:

Csinálni semmit, csak szavakkal bánt.

Pl, hogy elege van belőlem,kussoljak, fogjam be a p*fám.

Máskor meg összeveszik a családjával,mert azok rosszat mondtak rólam, és közli, hogy csak engem akar,senki mást,mi együtt mindent túlélünk.

2010. okt. 2. 23:44
 5/34 anonim ***** válasza:
Lehet a gyerekeid apja anélkül is, hogy ti együtt lennétek.
2010. okt. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Lehetne, és fel is vetettem neki többször is, hogy nem bírom így,de nem hagyja a gyerekeket.Nem megy el.
2010. okt. 2. 23:51
 7/34 anonim válasza:
Inkább külön nagyon megalázó tudom nehéz de tapasztalat a gyerekeknek is jobb lesz és csodálatos apa attól még lehet hogy ti külön
2010. okt. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:

Többnyire jól érzed magad vele??

A gyerekek hány évesek?

Mondd meg neki, ezeket, amiket most ide írtál, ha lesz rá lehetőséged. Hogy neked rosszul esik, ahogy viselkedik, mert szereted. Ha nem akarod elhagyni, meg kell szoknod vagy meg kell beszélni a dolgot. Ha egy hülye bunkó, akkor a gyerekekre is káros lehet.

2010. okt. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Bocsi, most láttam csak, hogy beszéltetek. 23:51 -nek igaza van.
2010. okt. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

elmondtam már neki többször is,de mindig az a válasza, hogy nem megy el, nem hagyja, hogy a gyerekei csonka családban nőjjenek fel.

most is elmondtam,az volt a válasz,hogy k*pjM be,nem érdekli mit gondolok,és kész.

Majd két nap múlva meg jön(ne) búgni a fülembe, hogy ne haragudjak, de ha ideges ő ilyen, és sajnálja, hogy fájdalmat okozott,pedig nem is akart bántani.

2010. okt. 2. 23:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!