Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy jobb legyen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy jobb legyen? Elegem van ebből az érzésből, a félelemből.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tömören annyi hogy kinn élünk a párommal Angliába.Most különböző dolgok miatt nem tudok dolgozni,de még haza se tudok menni erre a kis időre amíg jobb nem lesz itt a helyzet.Végülis mindegy hol ülök itt vagy otthon.

Csak félek ha lehetőségem lesz rá haza menni,félek hogy ő meg fog csalni engem.Van a munkahelyen egy lány aki tetszik neki de a csajnak van barátja és barátom is együtt van velem.Hónapok óta nem történt semmi a sziá-n kívül de félek ha nem vagyok itt akkor el megy majd disco-ba vagy össze jön ezzel a lánnyal.

A gond az hogy én nagyon nagyon szeretem őt,Ő életem szerelme és eddig még nem volt ok a hűtlenségre mondjuk a kapcsolatunk elején egy tárkereső levélbe azt írta egy lánynak így szeretlek meg úgy.De az már több mint fél éve történt azóta semmi.

Mikor elkezdtünk dolgozni ezen a helyen akkor láttam hogy mosolygott erre a lányra mintha a mosollyal azt akarta volna mondani nagyon bejössz nekem.

Nagyon félek és nem tudom hogy mit tegyek.:((

Kérlek segítsetek hogy ne ezzel a gondolattal és a félelemmel keljek és aludjak el.

Tudom hogy ez nem jó dolog ezért is kérném a segítségetek és tanácsokat hogy hogy tudnám leküzdeni a félelmem?!


2011. febr. 28. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit csinálsz angliában?
2011. febr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
hat ezekszerint nem bizol meg a baratodban.hogyha ettol felsz...beszeld meg vele,az lesz a legjobb
2011. febr. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Dolgozom egy könyvraktárban.De most várom a munkavállalási engedélyem és addig itthon kell ülnöm amíg meg nem jön.
2011. febr. 28. 18:07
 4/7 A kérdező kommentje:

Sajnos már nagyon sokszor elmondtam ezt neki.Normálisan,kedvesen,aranyosan.

Mindig azt mondja hogy nem kell félnem,mert nem lesz semmi.

Két része van a dolognak.Nem akarom már tovább feszegetni ezt a témát neki mert mint írtam sokszor mondtam neki hogy mi van és már szerintem unja.


Ezek mellett az ígéretek mellet mégse tudom elképzelni hogy ha oda menne hozzá egy jó csaj akkor ellent tudna állni neki,vagy el tudná küldeni.

Nekem lehetetlen róla azt képzelni hogy hűséges maradna hozzám.

Elhagyni azért nem akarom mert lehet soha nem következik be a megcsalás,és csak félelmemből hagynám el a saját hibámból.A baj az hogy nagyon szerettem és nem tudnám elképzelni az életem már nélküle:((

2011. febr. 28. 18:10
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

ha hasznos választ nem is tudok adni, az biztos hogy ez egy komoly probléma amire minél hamarabb megoldást kell találnod, mert így nem maradhat ez a helyzet!

nem tudom hogy a félelmeidnek mennyi a valóságalapja, de ha a barátodnak valóban tetszik az a másik lány, jelzéseket tesz neki, és ha Te hazajössz, akkor megcsal, akkor bizony szakítanod kell vele. Nem lehet ő az igazi.

persze az is egy megoldás hogy legyetek nyílt kapcsolatban, ez csak rajtad múlik...

Ha a félelmeid alaptalanok, akkor IS beszélgetnetek kell erről egymással. Minél őszintébben. Mondj el neki mindent úgy, ahogyan nekünk tetted. Ha szere, nem lesz gond. megért majd Téged, és segíteni fog abban, hogy megbízz benne. ez nem mindenkinek megy könnyen.

Minden jót!

2011. febr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsó.Nyílt kapcsolatba nem fogok bele menni sőt fel se vetődött ez bennünk.

Nem tudnám elviselni hogy más lányokkal legyen,meg én meg hozzá se tudnék érni egyetlen sráchoz se úgy.

Remélem helyre jön ez a dolog,mert nem akarom ez miatt elveszíteni:((

2011. febr. 28. 18:52
 7/7 anonim ***** válasza:

utolsótól:

nos, neki meg kell értenie a félelmeidet.

és azt is, hogy ezek ellen tennie kell, neki.

akkor is, ha alaptalanok.

mert ha szeret Téged, ezekkel együtt szeret.

és segíteni akar majd Neked, hogy megszabadulhass tőlük.

Az ő dolga hogy komolyan vegye a problémáidat.

Különösen azért , mert ez a problémád vele kapcsolatos.

Hogy bízni tudj benne, magadban, a kapcsolatotokban, az életben, a hűségben...

ha a srác erre nem képes, az van akkora probléma, mintha megcsalna.

mert akkor hiányzik az intimitás kettőtök között.

egy kapcsolat akkor értékes ha teljesen őszinték lehettek egymással. ez a lényege.

2011. febr. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!