Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik ajándék jobb vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik ajándék jobb vagy melyiket vennéd meg?

Figyelt kérdés
Barátom szülinapjára több ötletem is van,de nem tudom,mit vegyek/melyiket valósítsam meg: gondoltam már párnára,amin egy autómárkajel van(a kedvenc),bögrére (szintén a.márkajeles),törülközőre (de ezen vagy monogram vagy az éve vagy az évszáma lenne),parfümre (de azt nem használ nagyon),neves tollra.Ezen kívül még sütök is(ha összejön),de ez az ajándék pluszba lenne.A felsoroltak közül melyik jobb?Vagy ezek nagyon átlagosak? Pár hónapja vagyunk csak együtt.
2011. okt. 20. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
parfüm, párna
2011. okt. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Párna. Szerintem:)
2011. okt. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
párna, törülköző.
2011. okt. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a párna jó! legyen az egyik oldalán egy mosolygós kép rólad :), a másikon pedig az autójel, gondolom autóbu*zi.

a főzés, sütés pedig legyen az alap, az mindenképpen jó! és este szex! :D

2011. okt. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 menta34 ***** válasza:
Most voltam kint, tök hideg van... és azon gondolkodtam hova tettem a sapkámat, szóval az én tippem egy sapka :) vannak ezek a buli kötött lelógó masnis stb. fiú sapkák.. én pl. imádnám:)
2011. okt. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!