Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok történt már meg ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok történt már meg ez veletek? Nem önzőség egy férfitől?

Figyelt kérdés
A barátomnál aludtam múlthét hétvégén,nagyon jót szeretkeztünk.Elmentünk zuhanyozni és lefeküdtünk aludni.Az éjjel kellős közepén arra ébredtem,hogy a pénisze bennem van és ki be dugdozza.Jó volt,élveztem.Viszont azért megkérdezni nem ártott volna,hogy van-e egyáltalán kedvem csinálni,mert éppen aludtam és háttal voltam neki(kiflipózban voltunk).
2011. márc. 1. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:
És nedves voltál álmodban? Király. Én biztos nem élvezném, ha szárazon bedugná a farkát valaki.
2011. márc. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Most ha tetszett akkor mit nyavalyogsz?

Én örülnék neki, és el is várnám a páromtól.

22/L

2011. márc. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

fake..... egy nőt álmába nem tudsz dugni csak úgy...

ha csak nincs kicsi pénisze vagy neked hatalmas muffod... előbb fel kell izgatni nem ? ... arra meg ne mond h nem ébredsz fel

2011. márc. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem fake,hogy lenne már fake?Ha neki már áll,akkor az bőven elég,hogy betudja rakni,nem kell hozzá felizgatni.Nem álmomban történt a dolog,amikor berakta,azonnal felébredtem.

Igen,tetszett és nem nyavalygok,csak jól esett volna,ha megkérdez előtte róla.Ugyanis ebből azt veszem le,hogy szarta le,hogy én szeretném-e vagy sem,fáradt vagyok-e vagy sem,csak saját magát vette figyelembe.

2011. márc. 1. 16:14
 5/10 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs... nem igaz, hogy nem vetted észre, hogy próbálja betuszkolni a puncidba??? Ugyan már..
2011. márc. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%

Miért kérjen engedélyt?

Engedélyt kérjen hogy adjon puszit vagy átöleljen?

Nem kell engedélyt kérni, ha nem akarod akkor meg van egy pici szád (amibe mellesleg remélem jól beletuszkol valamit) és szólsz.

2011. márc. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem amikor szexeltek,elsősorban te is magad miatt csinálod.
2011. márc. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne ilyen?

Velem is volt.:D

Este volt, fáradt voltam, és a barátom a hátamat simogatta, és én úgy aludtam el. Aztán később 1-2 óra elteltével arra ébredek, hogy be, ki tologatja:$

Hét én nem reagáltam le olyan jól, kicsit ideges lettem, mert fáradt voltam, de nem kiabáltam meg ilyesmi:)


Amúgy jó hogy nem szárazom próbálja. Nekem a barátom azt, mondta, hogy addig simogatott ott lenn miközben aludtam, míg be nem nedvesedtem. Utána rakta be.

1szer, max 2szer sikerülhetett neki betenni, és utána felébredtem.


Furcsa érzés volt:)

2011. márc. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ha olyan tág hogy befér egy 2 literes kólásüveg is,akkor jó hogy nem veszi észre:D


egyébként nem történt meg soha,érdekes is lenne...

de éjjel kellős közepén költött már fel,h mit szólnék...

2011. márc. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

16:40-es vagyok.

Ha kellően be van nedvesedve a másik fél, akkor miért nem rakhatná be "észrevétlenül"?-.-

Amúgy itt szó sincs az észrevétlenségről, mert a kérdező és én is írtuk, hogy szinte közvetlenül miután berakta felkeltünk.

Én kifejezetten szűk vagyok, mégis be tudta rakni..

2011. márc. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!