Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Önzőség ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Önzőség ez tőlem, hogy úgy vagyunk együtt hogy néha ilyenek fordulnak elő?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Fél éve vagyok együtt a barátommal. Ő nagyon szeret engem, vele nincs is semmi problémám. A gondok nálam kezdődnek. Sokat vagyok úgy, hogy nem esnek jól a csókjai, elhajolok előle... és vannak olyan pillanatok amikor olyan mintha nem is szeretném. Akik ismernek, vannak akik azt mondják csak barátként kezelem őt, és nem is vagyok szerelmes... Egyszer szakítottam már vele, de rögtön meg is bántam, mert hiányzott. Néha úgy érzem az lenne a leghelyesebb ha szakítanánk, de szeretem őt vhogy.. nem tudom hogy mit is akarok. Olyan jó hogy végre jelentek valakinek valamit, szeret, becsül.. de akkor miért fordulnak velem elő ilyenek?? Én annyira nem értem.... :S:S
2011. máj. 3. 23:32
 1/10 anonim válasza:
velem is pontosan ugyanez van...én sem értem ezt...de én úgy döntöttem h megpróbálom jobban megszeretni őt, mert nem akarok neki fájdalmat okozni, meg szakítani sem tudnék mert ha nincs akkor hiányzik, pont úgy mint ahogy te írtad...szerintem te is próbáld jobban szeretni őt, és ne add fel ilyen könnyen mert ha elveszíted akkor fogsz rájönni hogy mit jelent neked
2011. máj. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"Olyan jó hogy végre jelentek valakinek valamit, szeret, becsül.. "

Kulcsmondat. Mert tökjó, hogy van valaki, de nem feltétlenül ő kellene neked. Szóval nem feltétlenül a személye miatt vagy vele, hanem mert párban lenni jó.

2011. máj. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
utóbbival értek egyet
2011. máj. 4. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
én is voltam így, aztán rájöttem, hogy nem szeretem. a szerelmet nem lehet erőltetni. csak jó volt tartozni valakihez. meg féltem az újtól. természetesen szakítottam vele.
2011. máj. 4. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem egy tipikus frigid lány vagy akinek fogalma sincs a szeretetről és a megbecsülésről!

Az ilyet érzelmi fogyatékosnak hívom!


F/27

2011. máj. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Utolsó hozzászólóval ne törődj. Körübelül a "minden pasi szemét" szinten van(csak most az ellenkező nem eetében). Ha csalódik az ember, egy kis ideig így gondolkodik. A férfiak sem kizárólag szerelemből járnak valakivel, ne érezd rosszul magad emiatt. Viszont ha látod, hogy ő sokkal jobban szeret, mint te őt, akkor lehet jobb, ha nem folytatjátok ezt a kapcsolatot.
2011. máj. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát ezen már én is elgondolkodtam hogy próbáljak meg máshogy állni a dolgokhoz, de tudom hogy olyan erős érzemeket, mint a szerelem, azt nem lehet erőltetni... Vagy csak én ringatom magam egy olyan álomba hogy egy szenvedéllyel, vággyal teli kapcsolatot szeretnék? Szeretem a páromat, de hiányzik valami kis tűz, valami amiről tudnám hogy "innen ne tovább", ez naívság tőlem?
2011. máj. 6. 23:18
 8/10 anonim ***** válasza:

Nálam is ugyanez van sajnos.

21/F

2011. máj. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is így voltam,szerencsére mikor már nagyon rossz érzések törtek rám,rájöttem,hogy nem szabadott volna beletörődnöm abba,amit te leírtál.Tehát én is elkezdtem régebben érezni,hogy már nem esnek jól a csókjai,sőt már semmi szinte nem hat rám vele kapcsolatban.Véget vetettem a dolognak,na azóta olyan felszabadult vagyok és boldog,hogy csak na!21N.
2011. máj. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Természetes, amit mesélsz, én is átéltem az első komoly kapcsolatom során, inkább kötődés volt, törődés, szeretet, de nem a nagy betűs szerelem. El fogtok szakadni egymástól, mert meg fog találni ez az érzés, előbb vagy utóbb. Ha szereted, időben nemet tudsz neki mondani, és nem rabolod az idejét, ezzel teheted érte a legtöbbet. Adj neki is esélyt az igazi boldogságra, ahol úgy szeretik viszont, ahogy ő is megérdemli! Én 8x szakítottam vele, mire végleges lett. Te légy okosabb! Ezek jelek, amiket észre kell venni, még akkor is, ha neked is nagyon fájnak! Keresd az igazit, akit semmi pénzért nem hagynál el, és akinek a csókja MINDIG jólesik! L27
2011. máj. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!