Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezzel mire akart célozni mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel mire akart célozni mit akart mondani?

Figyelt kérdés
"a monológ lényege nem ezen volt kicsiszivem"........Egyik haverom járni akart velem és jó bókokat mondogatott..-.-" és a végén kiderült h haverja akarta őt "megszívatni"....de én pár célzását nem értettem mivel suliba is így szoktunk szórakozni stb.. és a végén ezt írta nekem és azóta sem tudom mit akart ezzel nekem mondani?? :/ A válaszokat előre is köszönöm..:D
2011. márc. 1. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért nem érted, mert ezzel ' játszotok '. Lehet, h ez még nem tűnt fel, de a szerelem nem játék.. csak a mai gyerekek hiszik ezt. Azt,h mit jelent kérdezd meg tőle, valószínű ő tudja, mivel mi nem ismerünk minden részletet.
2011. márc. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
És honnan a rákból tudjuk, hogyha semmi infónk nincs? :D Add meg az előzményeket...
2011. márc. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!