Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan nyugtassam le magamat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyugtassam le magamat?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok a barátom 24 éves. Két hónapja járunk együtt, de már előtte is ismertük egymást.

Jól megvagyunk, szépen alakul minden, kedves és figyelmes a barátom.

Viszont én a nem bulizós, csendesebb kategóriába tartozok, a barátom viszont szeret bulikba járni. Nem szokott mindig bulizni, hiszen dolgozik, de ha úgy van a barátaival elmegy, elég társasági ember. Sok barátja van.

Féltékeny vagyok, és félek, hogy amikor elmegy egy buliba valakivel össze fog jönni és akkor engem elhagy.

Hogyan nyugtassam le magamat?

Emiatt elhagyhat?


2011. márc. 1. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
pl menj te is vele a buliba!
2011. márc. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hasonló kérdésre írta valaki ezt.. :


Gondolj arra, hogy hiába néz meg más csajokat a párod (egyébként te is megnézed a szép hímeket, ugye? :P), hiába beszélget más csajokkal, veled van. VELED, és nem mással. Hidd el, ha bárkit fontosabbnak, érdekesebbnek vagy szexisebbnek tartana nálad, már rég nem lennétek együtt.


Gondolj erre, hogy téged választott és próbálj kevésbé féltékenykedni..ha túlzásba viszed akkor lehet, hogy csak "menekülni" fog a kapcsoltaból..

2011. márc. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
dehát mindig nem mehetek vele, nem lehetek ott. És még egyszer sem hívott el magával bulizni..
2011. márc. 1. 21:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ha egyszer sem hívott el, akkor az viszont gáz... Legközelebb mondjad neki, hgoy te is mész, aztán nézd meg mit reagál :)
2011. márc. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Két hónap még nagyon rövid idő. Szerintem később csak magával hív a bulikba. Nem tudom, de nekem akárhány kapcsolatom volt (kivéve egy távkapcsolatot), nagyon kevés olyan buli volt, ahova nem együtt mentünk volna. Jó esetben majd összecsiszolódtok és te és elmész vele egy párszor, meg ő is lesz, hogy lemond egy-két ilyen alkalmat a kedvedért.
2011. márc. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
csak a miénk távkapcsolat egyenlőre... Hetente egyszer, kétszer tudunk csak találkozni...
2011. márc. 1. 23:21
 7/7 anonim ***** válasza:

Hetente egyszer-kétszer találkoztok,és akkor is elmegy inkább partizni?-_- Uff.

Egyébként mi is így vagyunk barátommal,több mint 1 hónapja járunk,eleinte mindenhová együtt mentünk,mostmeg..2 nap is volt,hogy inkább kihagytam.Nem volt kedvem végignézni,ahogy tök részegre issza magát...Aztán persze buli után megjelent,hogy nem volt jó,mert nagyon hiányoztam,meg mittomén,mind a 2szer...(hálistennek' csak spicces volt..:D)Én egyébként nagyon féltékeny típus vagyok,de miatta visszafogom magam,mert tudom,hogy szeret,és ha azzal bactatnám,hogy most így meg úgy nők,akkor az neki rosszul esik,mert nem bízom benne.Sztem addig ne parázz ezen,amíg meg nem teszi,majd ha megtette idegeskedhetsz.:D

2011. márc. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!