Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom nem veszi fel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom nem veszi fel a telefont, szép lassan pánikrohamot kapok (szó szerint). Van okom rá? Ha nincs, mivel nyugtassam magam?

Figyelt kérdés

Mindig ezen van a veszekedés...eredetileg csak féltékenységnek hittem (biztos másik nővel van, épp szexel, nem érdekli, hogy csörög, vagy nem akarja, h meghallja a csaj, ahogy velem beszél). De újabban annyi minden más is bekúszik a fejembe, mi van ha szimplán nem érdeklem, vagy ha részegen fetreng valahol, vagy ha tényleg történt vele valami, megverték, összeesett vagy elütötte az autó? És egyébként nem is jutok eszébe órákig? Az oké, hogy nem veszi észre, ha hívom, de eszébe kellene jutnia, hogy ránézzen a telefonra, mikor eszébe jutok...ezekszerint nem jutok eszébe?

Most a legrosszabb... fél11 óta nem érem el, hívtam vagy 6x, végigcsöngött, semmi... lehet, h másnál alszik? egy lánynál? ma már nem is fogok vele tudni beszélni? de így nem tudok aludni sem... szó szerint pánikolok! fizikai tüneteim vannak, rosszul vagyok... ez az idő előrehaladtával egyre rosszabb, minden órával, amit ilyen kétségek között vergődve töltök...


22/L, ő 31/F


2011. okt. 30. 00:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
gondolj arra,hogy befejezi mindjárt a dugást,aztán nagylelkűen felajánlja a csajnak,hogy leviszi sétálni yorki-át és akkor majd fel tud hívni téged.
2011. okt. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mióta vagytok együtt? Lehet hogy bizalmatlansági problémáid vannak, ha igen kérdés hogy van e bármilyen alapja, milyen ember a barátod, milyen az életvitele stb

Mert ha egy átlagos forma, akkor túlreagálod a helyzetet, nagyon féltékeny vagy, amivel vigyázni kell, mert könnyen úgy érezheti a barátod, hogy megfojtod, nem adsz neki elég teret. A kapcsolat rovására mehet. Ha a barátod mondjuk olyan ember, aki sokat jár el, iszik, bulizik nélküled, éjszaka rendszeresen kimarad, agresszív típus, akkor már van alapja a viselkedésednek. Ebben az esetben meg azt nem érteném hogy minek vagy egy paraszttal.. Én is férfi vagyok, voltam hasonló helyzetben túl féltékeny voltam egy kapcsolatban, tönkre is tettem vele. Nem szabad túlzásban vinni, kis mértékben "törődés" és még az egészségesnek mondható, nagy mértékben viszont megfojtás bizalmatlansággal együtt járó dolog..

2011. okt. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

tipikus..........


arra nem gondolsz hogy egyszerűen csak nem hallja? mondjuk le van némítva. néha én is úgy hagyom.


amire most gondolsz százalékban:

1% nem hallja, vagy épp lemerült, esetleg némítva van.

99% haldoklik, meghalt.

2011. okt. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ. 5 hónapja ismerem, 2 hónapja vagyunk komoly kapcsolatban, minden nap találkozunk, mindent elmondunk, megbeszélünk, voltak kimaradásai, bulijai nélkülem, de mindig tudtam róla és olyankor fel is vette a telefont. És nem is sokszor fordul elő, vagy 2 hetente 1x. Viszont a haverjai mind szemetek a nőkkel, én belelátok, mindig végignézem, hallgatom, mit össze hazudoznak a nőknek és hogy minden alkalommal másnak mondják ugyanazt... ilyenkor mindig rettegek, mi van, ha az én párom is ilyen, csak olyan jól hazudik, hogy nem veszem észre? Ezt el is mondtam neki, és elmondta, hogy ő más, mint ők, és hogyha nem szeretne, nem akarna velem találkozni minden nap. De akkor is úgy félek ilyenkor...hiszen mindig nála van a telefonja, mindig felveszi, még focinézés közben is, pedig az szent. Akkor most mi a fene van már órák óta??
2011. okt. 30. 01:05
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Azok alapján amit írtál a barátod normálisnak tűnik. Nem tudom írtam e az előző üzenetben, de én is férfi vagyok(25) úgyhogy ebből leszűrve azt mondhatom hogy nincs miért aggódnod. Mint mondtad a haverjai kicsit parasztok, és úgy viselkednek a nőkkel, mint a 20 éves hülye gyerekek.. a te barátod 31 mint látom, és úgy néz ki a normálisabb fajtából, már benne van a korban, komoly kapcsolatot kezdett veled, nem hiszem hogy alibizne, meg mindenféle kis csaj felszedése lenne a hobbija. Lehet a haverjainak igen( még ha ők is 31 egyeseknél a kor nem számít, sose nőnek fel) de attól még ő valóban lehet más, a barátait meg nem válogatja meg cserélgeti le az ember hosszú évek után csak úgy. Lehet ő felnőtt közben ők pedig nem. Van ilyen. Engem sem érdekel hogy a barátaim épp komoly kapcsolat pártiak,vagy egy éjszakázgatnak e.. magánügy.

Viszont, mindenkinek kell egy kis szabadság, szabad idő, nekünk férfiaknak általában ez azt jelenti, hogy sörözünk a haverokkal, jókat dumálunk, csajokról, kocsikról, fociról vagy bármiről ugyan úgy ott ül a társaságban a csajazós pistike, mint az a feri akinek történesen barátnője van akit szeret és nem csal meg csak jól érzi magát a haverokkal. Ez jár mindenkinek! :) Ráadásul az embered még a szent foci közben is felveszi a telefont nem? :)

2011. okt. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nagyon rendes vagy, és köszönöm a megnyugtató szavaidat, az időt, amit a válaszokra fordítottál. Tényleg sokat segített, ment is a zöld kéz, meg a másik rendes válaszolónak is, aki a százalékokat írta. Igazából nem is attól tartok, hogy új csajokat szedne fel, hanem attól, hogy esetleg van valaki a múltjából, régebbről, egy szorosabb dolog, egy régi ismerős, akivel esetleg találkozgat. Pl. a legjobb barátja is összejár az exével titokban, pedig van új barátnője is. Azt tudom, hogy nem csajozik,nem érdeklik az új lányok, több érv is szól emellett.
2011. okt. 30. 01:38
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem szívesen mondom, de ha már a bizalom sincs meg akkor ez nem fog működni. A féltékenykedés alapból megöli a kapcsolatot, ő meg 10 évvel idősebb nálad nem fogja ezt sokáig tűrni szerintem.

Meg kell tanulnod h a férfiak nem úgy működnek mint a nők. Nekünk folyamatos megerősítés kell h igen minket szeretnek mi vagyunk életük értelme, és mi is ki akarjuk ezt mutatni nap 24 órájában stb. de nekik erre nincs szükségük. Nekik elég 1szer kimondani azt h szeretlek nekünk 1000 se lenne elég. Ha folyamatosan számon kéred a félelmeid miatt, az egy idő után nyűg lesz, és majd úgy érzi nem adsz neki teret. Az h nem a nap 24 órájában vagy a fejében, nem jelenti h nem szeret. Ezeket a hívogatásokat hagyd abba, én se szeretném ha folyamatosan hívna valaki számonkéréssel. Lehet h szimplán alszik már. Ha ezen nem tudsz változtatni előbb utóbb betelik a pohár.


22N

2011. okt. 30. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mit :)

Szerintem emiatt már csak azért se kéne aggódnod, mert ha ő is ilyeneket csinálna, akkor elég valószínű hogy ezeket nem mesélné el neked. Halál nyugodtan előadná neked a barátai szemeteit, miközben tisztában van vele hogy te tudod hogy velük lóg..

Az se mindegy hogy együtt éltek e vagy sem. Tehát a barátodnak hozzád kellett volna hazaérkezni az este?

Mert az se kizárt hogy a telefonjával van valami, vagy épp elhagyta tudom valószínűtlennek hangzik, de lehetséges.


Elmesélem egy saját történetet: nekem egyszer elromlott a telefonom - szolgáltatói hiba volt nem kaptam meg üzeneteket, és amiket én küldtem azt se kapták meg. Ugyan ez a hívás kijelzésnél -Tisztességes ember vagyok, ez nem egy rossz szöveg volt. Úgy volt, hogy találkozok a volt barátnőmmel akit nem mellékesen még szerettem, úgy nézett ki hogy ismét találkozunk, de a rossz telefon miatt nem kapta meg az üzeneteimet csak napokkal később. Később bár már nem találkoztunk hiába írtam neki, meg kerestem.. nem is értettem, mert nem ilyen embernek ismertem meg. Sose lehet tudni, még ha egy kicsit abszurdnak is tűnhet, lehet a telefon a hibás.

2011. okt. 30. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom... tarts önismereti tréninget. Dobni fog a pasid, ha így folytatod... minél jobban szeretnéd láncolni (bár természetesen ugye itt sem erről van szó) egy idő után annál jobban fogja idegesíteni az hogy állandóan hívogatod. Ha félre akar dugni megteszi akkor is ha te magad vagy a szuperetalon. inkább foglald el magad, keress barátnőt, és hagyd élni a pasidat nélküled is néha...
2011. okt. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
25%

. . . . . .. . . . . . . . . . . ,.-‘”. . . . . . . . . .``~.,

. . . . . . . .. . . . . .,.-”. . . . . . . . . . . . . . . . . .“-.,

. . . . .. . . . . . ..,/. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ”:,

. . . . . . . .. .,?. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .\,

. . . . . . . . . /. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,}

. . . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:`^`.}

. . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:”. . . ./

. . . . . . .?. . . __. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :`. . . ./

. . . . . . . /__.(. . .“~-,_. . . . . . . . . . . . . . ,:`. . . .. ./

. . . . . . /(_. . ”~,_. . . ..“~,_. . . . . . . . . .,:`. . . . _/

. . . .. .{.._$;_. . .”=,_. . . .“-,_. . . ,.-~-,}, .~”; /. .. .}

. . .. . .((. . .*~_. . . .”=-._. . .“;,,./`. . /” . . . ./. .. ../

. . . .. . .\`~,. . ..“~.,. . . . . . . . . ..`. . .}. . . . . . ../

. . . . . .(. ..`=-,,. . . .`. . . . . . . . . . . ..(. . . ;_,,-”

. . . . . ../.`~,. . ..`-.. . . . . . . . . . . . . . ..\. . /\

. . . . . . \`~.*-,. . . . . . . . . . . . . . . . . ..|,./.....\,__

,,_. . . . . }.>-._\. . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . ..`=~-,

. .. `=~-,_\_. . . `\,. . . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . .`=~-,,.\,. . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . . . . . . . . `:,, . . . . . . . . . . . . . `\. . . . . . ..__

. . . . . . . . . . . . . . . . . . .`=-,. . . . . . . . . .,%`>--==``

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . _\. . . . . ._,-%. . . ..`...

2011. okt. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!