Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, örülnétek egy stílusos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, örülnétek egy stílusos "leszólításnak" mondjuk amikor barátnők nélkül vagytok valahol közterületen? Titkon várjátok/remélitek e?

Figyelt kérdés

Játszottatok e már el a gondolattal?

Titkon várjátok/remélitek e?

Esetleg van e már hasonló tapasztalatok?

Csak nem jön senki... pedig jólesne már végre..


Rám számíthattok :>

"Egy sármos jószívű 26F"


2011. márc. 2. 17:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Én tegnap megcsináltam, egymás után 4 alkalommal is leszólítottam 4 különböző lányt. Élmény volt.

Nem azzal kezdtem, hogy "hello, tetszel nekem, szeretnélek megismerni", hanem ilyen-olyan ürügyekkel, hogy szóba elegyedhessek vele. Azóta (tegnap óta) az egyikükkel már formálódóban a kapcsolat.


23/F

2011. márc. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ja tök jó lenne!De nem ilyen nyálas Jhonny Bravos szöveggel..hanem finoman,kedvesen.Például:

-Szia!Kérhetek zsepit?

-Szia!Nem tudod hol van ez az utca?

-Helló!Elment már a villamos?

És utána dumcsiztok...na az jó lenne:)

2011. márc. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Kedves barátom, nem tanonc vagyok:)

Ha kérhetem a Csajok válaszaira lennék kíváncsi.

2011. márc. 2. 17:32
 4/16 A kérdező kommentje:
Egyébként gratulálok és így tovább :) első.
2011. márc. 2. 17:34
 5/16 anonim ***** válasza:

attol függ mit akarsz neki mondani?

19L

2011. márc. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Fejtsd ki bővebben.

Én spontán és természetes vagyok érzem mindig a megfelelő frekvenciát.

2011. márc. 2. 18:34
 7/16 anonim ***** válasza:

A Jhonny Bravos az én voltam.és csaj voltam.És a legtöbben az olyan pasikat,akik így leszólítanak,hogy" Szia!Tetszel!"

Azt nem szoktuk sokra tartani...általában röhögve,dicsekedve mondjuk el a barátnőiknek,akikkel kiaszaljuk az ilyeneket.

De ,ha természetesen csinálod és kedvesen,az többre vezet.

17/L

2011. márc. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Látod tudod te mi a jó :)
2011. márc. 2. 18:55
 9/16 anonim ***** válasza:

Buta vagy!És miért szólítod le őket?

"Jhonny Bravos" csaj voltam.

2011. márc. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

igen, jól esik

van, hogy látok itt-ott egy-két szimpatikus srácot, jó lenne ha leszólítanának, de általában nem teszik

ha meg mégis, akkor úgy zavarba jövök, hogy meg se tudok szólalni és reflexből elutasítanám még azokat is, akik szimpatikusnak tűnnek 17/L

2011. márc. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!