Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg "visszariasztó" lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg "visszariasztó" lehet egy 17 éves fiúnak, ha egy lány nőiesen viselkedik és öltözik?

Figyelt kérdés

A mostani barátaim között sokan mondják, hogy nőiesen öltözködök, és hozzájuk képest "túl". De szerintem ez nem így van, én mindig hasonlóképpen öltözködök. Pl. most ezt "nézték ki" nagyon: fekete csizma (mivel tél van) kicsi (5cm magas sarokkal), fehér farmer, sima hosszabb szabású testhez álló lila felső egy övvel, nyaklánc-karkötő szinte észrevehetetlen színűek, a hajam kiengedve semmi extra benne, smink is csak alapozó, szemceruza, szempillaspirál és gyógyszertári (színtelen egyszerű) szőlő zsír. Vastag kockás kabát (ami szerintem egyáltalán nem nőies) és egy kicsit nőiesebb fehér sál, halvány rózsaszín bőr táskával. A körmöm is csak átlátszó lakk van.


Nem tudom, hogy ez miért kirívó, de igazából nem tud érdekelni, csak sok embertől hallodtam hogy ez a tizenéves fiúka "elriasztja", nem mernek kezdeményezni. Van hogy a viselkedésem is nőies pl. tudok főzni, otthon én takarítok. De mellette nagyon "hülye" is tudok lenni.

Nem értem, hogy ez miért gond, mindig ilyen vagyok. Ez a fiú, aki bejön az tényleg a kislányokkal foglalkozik, rövid hajú, gyerekes viselkedésű és öltözködésű lányokkal(13/L-17/F általában), nem értem hogy miért az a típus jön be neki? Hogy lehet ennyire komolytalan, gyerekes még? Vagy velem van baj? Pedig velem is ugyan olyan jól elvan, eldumálgat. Nem értem mi a gond... tényleg lehet az a baj, hogy nőies vagyok?


2011. márc. 2. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom merre laksz te, de mifelénk az a probléma, ha egy lány nem nőies.
2011. márc. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten csábítónak találom a leírtakat.Az én ismerőseimhez képest még szolíd is..

Hogyha főzni is tud 1 lány részemről az csak pozitívum.Az ,hogy te stílusos vagy az inkább csábító mint riasztó.

Én is tudok főzni amúgy:P

20/f

2011. márc. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
egy 17 éves fiúnak bármi riasztó lehet, és bármivel lehet baja. ha túl szép vagy akkor megijedhet, ha kevésbé akkor meg az. ezek mind olyan dolgok, hogy nagyban függ a másik személyétől. sokaknak nagyon fogsz így tetszeni, de bizonyára lesznek olyan fiúk akik azt fogják gondolni "ááá ő úgy sem állna szóba velem.."
2011. márc. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pedig nem tartom magamat túl szépnek ezért is próbálok egy kicsit odafigyelni az öltözködésemre, hogyha már szép nem is lehetek,akkor már rendesen fel tudjak öltözni :P
2011. márc. 2. 19:34
 5/6 anonim ***** válasza:

"Ez a fiú, aki bejön az tényleg a kislányokkal foglalkozik"


Én kérek elnézést, egy köcsög pedofillal kezdtél? XDD

2011. márc. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát kb. úgy érem magam:) Hogy lehet egy 17 éves egy 13 lánynak az agyi szintjén én ezt nem tudom feldolgozni. jó hogy később érnek meg minden de ennyire?? XD
2011. márc. 2. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!