Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bók Hogyan érhetem el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bók Hogyan érhetem el, hogy bókoljon a barátom? Ritkán mond egy-két bókot, de nem jellemző rá a bókolás. Inkább tetteiben érzem azt, hogy szeret.

Figyelt kérdés
(És nem nem a szeretlek szót szeretném hallani, még kb.1,5hónapos a kapcsolat. Szóval az még korai lenne. )
2011. márc. 2. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha kimutatja valahogy akkor miért probléma?
2011. márc. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Ti 1,5 hónap után még korainak gondoljátok a szeret szót?:O
2011. márc. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem már az első hétben nagyon sokat jelentett ez a szó. :D

Amúgy meg: Olyan aranyos vagy, és úgy szeretlek... És tudod, néha olyan jól esne, ha bókolnál egy kicsit...

Vagy mondasz valami önbizalmatlan szöveget...

2011. márc. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

mi meg már 2 éve vagyunk együtt és manapság már csak akkor mondja ha elköszönünk :S én meg ugy szeretném ha lenne csak ugy spontán odabujik és fülembe sugja dolog is...nincs már meg a romantika :S

eljár haveri barátnövel ide-oda, néha én is meek aztán csodálkozik ha ki vagyok bukva...

2011. márc. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

tök úgy érzem,h már annyira nem is érdeklem..Az első pár hétben,ugye akk minden érdekelte,h mi van velem.

Most is érdekli azért,de nem olyan szinten.Lehet az baj,h nem korlátozom?

Hétvégente(+péntek) találkozunk csak,Hétköznap msn.Élőben ok.De msnen...:S:( minden fontosabb olyankor nálam.Ha hagyom,h akk csináljon,amit akar,akk az baj.Veszekedni emiatt nem veszekszem. Megalkuvó lennék?

Mit csináljak,h érdekeljem ugyanúgy,mint az elején?

2011. márc. 2. 22:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk meg az van h. most fejébe vette céget alapit, aztán a volt munkatársnöjével mert ö tud egy rakat mindent ahhoz h elindulhassanak, és most szinte minden este beülnek vhová, ha meg nem akkor egy "megnemnevezem" cég elöadásait hallgatják. Én meg itt vagyok délutánonként online,de akkor nem sokat beszélünk mert dolgozik,ha meg kijön hozzám akkor együtt vagyunk ugy 3-4 orát amiböl joformán a 80%-a vagy gépezéssel telik, vagy esetleg betesz egy filmet..a hétvége megint ugyanez.

Most engem qrvára nem vigasztal h együtt hallgatjuk hetente 2x az elöadást, utána meg éjjel beesünk az ágyba. Már szex is csak hetente 1-2x van...

2011. márc. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!