Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megfigyelted már, hogy bizonyo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfigyelted már, hogy bizonyos testi vagy belső tulajdonásggal rendelkező párt keresel magadnak, ami mindegyikre jellemző volt?

Figyelt kérdés

Pl. magas, vékony pasikat választottál, minden pasidnak hasonló volt az érdeklődési köre. Vagy teltkarcsú dúskeblű lányt vagy csak szőkét, ilyenek.

Nálam a teltkarcsú, nagy mell mindig jelen van. Próbálkoztam mással is, de egyszerűen nem működik, az ilyen csajokkal meg simán összejövök. Ez valami tudatalatti dolog? Veletek volt már ilyen megegyezés az exekben?


2011. ápr. 29. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Érdekes. Én nem figyeltem meg magamon. De most, hogy belegondolok, van benne valami.
2011. ápr. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyet még nem tapasztaltam... nekem mindegyik különböző alkatú, személyiségű, stb stb volt. Lényeg nálam h megfogjon benne valami. 23/f
2011. ápr. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem az összes pasim/randim/akármim tök különböző volt...

De a jelenlegi barátommal érzem magam a legjobban! :)

2011. ápr. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig minden barátnőm más jellem volt és külsőre is nagyon különböztek. Viszont mindegyik rendelkezett vaginával, valamint emlőkkel! Úgyhogy van benne valami :D
2011. ápr. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sok barátnőm nem volt, de azt észrevettem magamon, hogy az alacsony és szőke lányokért odáig vagyok. De főképp az alacsonyakért.
2011. ápr. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindig is tetszettek a magas,barna,vékony pasik,nagy barna szemek...szeretem! :-))) Mégsem sokszor hozott össze a sors ilyen férfiakkal,majdnem mind különböző volt külsőre és belsőre,nyilván mindegyikben más fogott meg.A zsánerem mégis ez marad már,a volt vőlegényem is ilyen,és most is tetszik pár ilyen pasi.
2011. ápr. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, érdeklődési kör mindegyiknél fantasy, szerepjáték, stb volt, akit ez nem érdekel, az nem is jöhet számításba nálam. Emellett szinte mindegyik barátomnak hosszú haja volt.

21/L

2012. jan. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!