Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás, majd beszéltünk és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás, majd beszéltünk és azt mondta, hogy gondolkozik a dolgon és kér 5 napot mielőtt választ ad. Rosszat jelent?

Figyelt kérdés

Barátnőm szakított velem, 2 nappal később elmentem hozzá és beszélgettünk és azt mondta, hogy majd vasárnap választ ad arra, hogy megpróbáljuk újra vagy nem.

Haverom szerint már akkor eldöntötte helyben hogy nem lesz folytatás csak nem akart megbántani ezért mondta a vasárnapot. Szerintetek? Vagy tényleg kell neki pár nap, hogy átgondolja a dolgot? Mint megtudtam MSN-ről letiltott. De nem tudom, hogy azért, hogy ne irkáljak rá és tudjon gondolkozni vagy azért, mert tényleg nem akar már semmit.


2011. márc. 2. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem van egy másik pasi. Ha 5 nap alatt összejön neki, te repülsz, ha viszont nincs ló, jó a szamár is, majd kegyesen megbocsát neked.

Ha egy csepp méltóság van benned, felhívod, és közlöd, hogy te már semmit nem akarsz tőle, ne is gondolkozzon.

2011. márc. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen indokkal szakított veled.
2011. márc. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy már nem szeret.
2011. márc. 2. 20:33
 4/7 A kérdező kommentje:
Viszont ha tényleg hétvégén azt mondja majd, hogy nincs semmi esély újra kezdeni akkor elég gáz lesz, mert megmondhatta volna akkor is amikor nála voltam és csak feleslegesen izgulok pár napig.
2011. márc. 2. 20:34
 5/7 anonim ***** válasza:
amikor neked is világos hogy baj van akkor az legalább egy hónapos történet. XD
2011. márc. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ez már csak áll védekezés és fél nemet mondani szerintem...
2011. márc. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

elsőnek igaza van.

mi a jobb? ha megbocsát, aztán majd pattan később, vagy most elküldöd a kuva anyjába? aztán ha tényleg kellesz neki, majd keres. 6 milliárdan élünk a földön, fele nő, találsz másikat

2011. márc. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!