Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bnőm ma lepattintott a bnője kedvéért. SZóvá tettem a dolgot. Jogosan? 22F

Figyelt kérdés

Leszögezném, hogy nem zavar, hogy ma a legjobb barátnőjével töltötte az estét. CSupáncska az zavar, hogy azt mondta nekem, hogy sok tanulnivalója van, ezért nem tudunk találkozni, és én ezt persze elfogadtam.


Majd kiderült, hogy gyorsan meg is tanult, és ment át hozzá a barátnője, és csomó időt ott volt, én meg úgy tudtam tőle délután kikönyörögni a páromtól 5 percet, ami igazából 3 perc volt...


Szal ez zavar, nem az hogy ma nem lehettem vele, hanem 5 perccel kiszúrta a szemem, mikor útba is estem neki, továbbis ráért volna, hiszen nem is volt annyi tanulnivalója. A párom 18 éves.


Szerintetek?


2011. márc. 2. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly így mentünk szét a párommal...
2011. márc. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%

Nagyon fontos szabály, hogy a barátnők közötti kapcsolatok sokkal bensőségesebbek, mint egy párkapcsolat. Ez így van, ez ellen tenni nem lehet, és nem is kell. Egy nőnek meg kell adni, amit szeretne, ha a barátnőjével szeretne lenni, akkor legyen. Ilyenkor nem a te rovásodra megy a játék.

Ha ezeket megtanulod kezelni, akkor jó, tartós és szép párkapcsolat elé nézhetsz.

2011. márc. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a lány egy hülye liba, még egy ilyen, és dobd ki a francba.
2011. márc. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

DE BASSZUS! MÁSODIK! ITT NEM ERRŐL VAN SZÓ!


Ha a barátnőjével szeretne lenni, mondja azt! De itt gyakorlatilag egy hazugságról beszélhetünk. Azt állítja, nem ér rá, mert tanulnia kell. Ezek után akármilyen bensőséges egy barátnő-barátnő kapcsolat, egész egyszerűen pofátlanság vele töltenie az időt, ha egyszer tudja, hogy pont aznap este a barátja is számítana rá.


..................

2011. márc. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én tök megértettem hogy most beszélniük kell meg minden, az zavart, hogy futva nézett be hozzám délután, mondván siet haza tanulni, és ezért is nem találkozhatunk ma, 5 perc aztán hello....a bnője meg ott volt nála este másfél-2 órát...
2011. márc. 2. 21:38
 6/10 anonim ***** válasza:
A barátője mivel győzte meg a barátnődet?
2011. márc. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Értem én. Ha nagyon hanyagol, mondd el neki a problémádat. Ha nem akar rajta változtatni, akkor nem kompromisszumkész, és akkor nincs értelme tovább folytatni, csak nyúznátok egymást.
2011. márc. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden komoly kapcsolat alapja az,hogy a párom az első.Ezen nincs mit gondolkodni.Nem te vagy Az..még túl fiatal hozzád és egy komoly kapcsolathoz.
2011. márc. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A nők általában mindent megosztanak legközelebbi barátnőikkel, még olyan dolgokat is, amelyekről sosem beszélnének férjüknek vagy szüleiknek. Ezért amikor egy barát, aki mindent tud rólunk, hirtelen elfordul tőlünk, azt úgy éljük meg, mintha valaki kést döfne a szívünkbe. „A női barátságok rendkívül intimek és erősek, ezért egy ilyen kapcsolat megszakadása legalább olyan fájdalmas lehet, mint egy szakítás vagy egy válás. A nők általában saját értékmérőjüknek tartják barátságaikat, ezért azok megszakadása nemcsak az elutasítás miatt fáj nekik, de azért is, mert úgy érzik, nem elég jók a másiknak. Adjunk elég időt magunknak ahhoz, hogy átgondoljuk a helyzetet, mielőtt magunkat vagy másokat vádolnánk a barátság megszakadása miatt. Ha szükséges, kérjünk bocsánatot, de ne ragaszkodjunk foggal-körömmel olyan kapcsolatokhoz, amelyeket már nem érdemes megmenteni. Természetesen a változást nem könnyű elfogadni, de tudnunk kell, hogy ez az élet rendje. Ha egy barátságunk véget ér, találjunk valamilyen elfoglaltságot magunknak, és vegyük fel a kapcsolatot más emberekkel” – tanácsolja Irene S. Levine, a Barátok Mindörökké: Hogyan éljük túl a szakítást a legjobb barátunkkal? című könyv szerzője.
2011. márc. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az utolsó hozzászólás igaz, de hogy jön ide? Nem történt olyan, hogy a barátnők barátsága megszakadt volna, vagy efféle.
2011. márc. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!