Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a vélemenyetek erről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a vélemenyetek erről? (bővebben a témáról LENT. )

Figyelt kérdés

Most lesz 10 hónapja, hogy együtt vagyunk a barátommal (ő 17 éves), és még nemrégiben írtam ide egy olyan kérdést amiben leírtam hogy egy csomó csaj képét belájkolja facebook-on de soha nemtettem neki szóvá de később olvasta ő is és rájött hogy én voltam. Még aznap megbeszéltük az egészet..és mondta hogy befejezi..most is ugyanúgy csinálja:):):) de ez engem annyira nem is érdekel meg mondtam neki, azt csinál amit akar.. meg nem mondanám hogy vannak problémáink de amit furának tartok az az hogy van egy pár kis 9.-es csaj a suliban akiket leribancoz meg elszid mindennek és a napokban az egyik csaj posztolt egy bejegyzést fb-n hogy: írj egy számot, és kiírom hogy tetszel-e.. nah a barátom írt is neki..:D:D Vicces...:)Ha valami nekem nem tetszik akkor mindig mondja, hogy neki nagyon rosszul esik hogy ennyi idő alatt még mindig nem bízok meg benne...hát így nem is tudom miért csodálja :)

L/18


2011. márc. 2. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ideje lenne átgondolnotok, mit jelent együtt lenni valakivel...
2011. márc. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlanék mindkettőtöknek egy instant törlést a Facebookról... szánalmas,mennyire ez a kis szar oldal irányítja az emberek kapcsolatát... -.-"
2011. márc. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2. hozzászólóval egyetértek töröljétek magatokat azilyen tipusu oldalakról, nem leszel se kisebb se nagyobb ember fb-től...
2011. márc. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sir Butcher: Én sztem tisztában vagyok vele csak úgy látszik, hogy ő nem...ha elmondom a véleményem neki, akkor meg én vagyok lebaszva..-.-
2011. márc. 2. 22:26
 5/10 A kérdező kommentje:
De sok emberrel ott tartom a kapcsolatot...meg aztán a barátom.... meg is őrülne ha letörölné magát facebook-ról..
2011. márc. 2. 22:27
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy te normális vagy? Azért nem bízol meg benne,mert "lájkol" képeket,és mert kíváncsi,hogy kinek jön be,és kinek nem??


Szerintem én már rég kidobtalak volna,ha ennyi miatt vagy képtelen megbízni bennem. :)

2011. márc. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem ismerlek szval...:)
2011. márc. 2. 22:40
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen és teljes mértékben normális vagyok.
2011. márc. 2. 22:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor miért egy olyan barom,és teljes mértékben népbutító oldalról ítéled meg azt,ki érdemli meg a bizalmat,mint a Facebook?
2011. márc. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

na kb hasonlo cipöben vagyok, de engem ez nem akaszt ki h lájkol csak most láttam h, 1 taknyos csajjal (15éves) kisebb szocsatát vivtak ami nekem nyilvános flörtölésnek jött le mármint ilyet irt a lánynak h maradjon msot már csöndbe erre a csaj de hát te mondtad h nyissam ki a pici számat stb..:S h huzzona a csaj a f*szomba, és ma ezt elfogom mondnai btomnak h tetszik e neki v m iez, mellesleg szép lány modellkedik.. de akkor is ha én nem teszek ilyet akkor ö se.

am mond meg pasidnak h ö miér pampog ha ugyanazt csinálod,:D

2011. márc. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!