Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen véleményetek van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen véleményetek van a témáról? Nem hosszú a szöveg, és csak egy véleményt szeretnék?

Figyelt kérdés
Volt egy párom 2 éve,6 évig tartó kapcsolat volt.Szakítottunk,az ő jóvoltából.Még mindig nem tudom elfelejteni.Szoktunk beszélgetni,interneten, utcán és eljutottunk arra a szintre,hogy barátok vagyunk.Csak tetetem neki h barátja vagyok én titkon újra a társa akarok lenni.Neki van barátnője nekem is van barátom,de mégis rám ír neten és valahol keresi a társaságom.Elmondtam neki hogy nekem hiányzik a szerelem és bevallotta hogy neki is.Azóta mióta velem szakított nem érezte.Leírtam neki mi mindent tanultam a szakításunkról,és hogy ő nekem mennyit segített az életben való viszonyulásomhoz.Annyit írt csak hogy most nagyon dobog a szíve.Ez már számomra egy jó jel és ott zokogtam a gép előtt hogy nekem ő kell!!De nem tudom mit csinálhatnék hogy visszakapjam őt!!Nem akarom eltaszítani magamtól.Fel akarom kelteni az érdeklődését(még jobban) hogy ő akarjon velem együtt lenni.Hogy merjen lépni.De nem akarok közönségessé válni.Nem számít mennyi munkával jár,de én vele akarom leélni az életem...Sokat számítana a véleményetek.
2011. máj. 19. 16:49
 1/4 anonim válasza:
Szerintem, ha tenyleg ennyire fontos, ne taktikazgass, legyel vele oszinte. 6 ev utan belefer.
2011. máj. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne tegyél semmit,csak maradj ezen az úton.Az,hogy dumáltok egy remek jel,szerintem ne csinálj semmit csak úgy mint eddig.Tegyél finom célzásokat,sokat,és várj.Ha szeret,lépni fog. ;)
2011. máj. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen,tudom ha szeret lépni fog.De olyan nehéz kivárni.És van hogy eszembe jut,lehet majd később de más elrabolja a szívét ha nem lépek..olyan nehéz...:(
2011. máj. 20. 08:30
 4/4 anonim ***** válasza:
De egyébként megsúgom,végülis nyugodtan léphetsz is,egyáltalán nem cinkes nőnek lépni.Sőőt!Előbb puhatold ki finoman ő hogy érez,beszélgess még vele egy kis ideig.Mondjuk adj neki 2 vagy 3 hetet.Ezalatt legyen aktív kommunikáció,utánna ha pozitívnak érzed vallj.Sőt!Nyugodtan szervezhetsz közös (látszólag baráti) talikat.Ha együtt van veled pár alkalommal,és szeret még,akkor nála is robban a bomba.
2011. máj. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!