Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok partner/társ kereső embernek miért rendkívül irreális az elvárása?

Figyelt kérdés

TISZTELET A KIVÉTELNEK! mert az mindíg van:)


De én az olyanokra értem akik például fent vannak valamilyen társkeresőn, és hiába néznek ki akárhogyan, irreálisak az elvárásaik.

Láttam már olyan pasast aki sörhasú, 51 éves , a ruhájából azt vettem észre hogy nagyon igénytelen, mégis olyan elvárásai vannak hogy a "partnere" legyen fiatal (HUSZON valahány éves), vékony és itt jön a legmegdöbbentőbb rész : "szexi" !!


A nőknél is láttam már hasonlót, hogy a pasi legyen sportos, DIPLOMÁS vagy JÓL kereső állása legyen, végtelen ideje legyen a nőre stb stb.


(Ismét kihangsúlyozom: TISZTELET A KIVÉTELNEK)


Ugyan ilyenekkel lehet találkozni a suliban is. Pl: gimiben

Aki tényleg r*banc, volt már vagy 5 pasija, ebből kifolyólag már rég nem szűz , de esetleg olyan "alakja" van vagy túl sokat költ magára (műkörmös, fogdrász stb) ahhoz mennek oda inkább a fiúk holott sokan tudják róla h milyen az a lány, nem pedig ahhoz aki értelmes, okos, jól tanul, intelligens (és kihangsúlyozom : Ő TERMÉSZETESEN SZÉP, de rá se néznek)


És folytathatnám.....


Miért iylen irreális és magas sok ember elvárása? Ezek után még csodálkoznak ha nem találnak senkit sem. Vannak természetesen normális emberek is akiknek reálisak az elvárásai , de egyre többet találkozok az ilyen jellegű egyénekkel.

Példának okáért: buta, primitív, ronda, nincs normális munkája de azt elvárja hogy a párja "cicababa" legyen + főzzön mosson és legyen diplomás.

Másik nem oldaláról is vannak példák.


Szerintetek is sok embernek irreális az elvárása? találkoztatok már ilyennel? Mit gondoltok?


2011. márc. 2. 22:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legszebb az volt, amikor egy netes randin (egész alakos fotó volt fent rólam!) szájbiggyesztve kérdezte a fickó, hogy nekem csak ekkora mellem van? Hávazze, a fotón nem tűnt fel, hogy nem épp bögyös maca vagyok? :)
2011. márc. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Azt hiszem ez kimeríti a szerencsevadászat fogalmát.

Amúgy mert mást se látnak, mint hogy ilyen "kell".

2011. márc. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

on: talán kompenzálás. ha ő ilyen gáz, a csaja/pasija legyen legalább egy szenzációs személy (külsőre vagy belsőre, akár mindegy is lehet akkor)

off: NEM kihangsúlyozni, hanem hangsúlyozni. hangsúlyozni: kiemelni. (ééés tudom, h most emiatt lepontoztok, de nem érdekel)

Amúgy meg nem biztos, hogy rendesen ismered őket, lehet, hogy csak te látod plázacicának, vagy igénytelen bunkó p.csnek.

2011. márc. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én azt vettem észre a netes társkereső oldalakon, hogy a pasik sokszor még arra sem veszik a fáradtságot, hogy végigolvassák az adatlapom, aminek a kitöltésére én időt és energiát szántam. Ez csak azért vicces, mert volt olyan pasi, aki a randin elcsodálkozott rajta, hogy gyerekem van, pedig az adatlapomon szerepelt, hogy 1 gyerekem van. Pontosabban két ilyen pasi is volt. Az egyikük be is vallotta, hogy ő csak a képeket nézte meg, meg azt, hogy hány éves vagyok. De több ilyen is volt, hogy szerintem alapvető dolgokkal nem voltak tisztában, amiket direkt feltüntettem, aztán mégis rácsodálkoztak, amikor szóba került. Nem olyan dolgokra gondolok, hogy az első találkozáskor nem tudták, hogy elsején vagy másodikán van-e a szülinapom, hanem olyan dolgokra, amiket az ember megjegyez, ha érdekli a másik személy.


Mondjuk én felhagytam már az ilyen netes ismerkedéssel, nagyon nem az én világom. Olyanok ezek a randik, mint egy groteszk tv shop adás, ahogy az emberek próbálják magukat "eladni". Kár, hogy amúgy sajnos csak ritkán van alkalmam emberek közé menni, és spontán módon ismerkedni, de már nem érdekel, csak ilyen netes randiban ne legyen részem többet.

2011. márc. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbálok frappáns választ adni,de nem tudok.De tegyünk egy probát!Lennél partnerem,nem tudok rólad semmit,de nekem jó vagy úgy ahogy vagy.Én viszont szegény vagyok nincs lakásom,de jó a humorom,romantikus vagyok.Kellek neked???
2011. márc. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja szép se vagyok,inkább átlagos.Lesz randi???
2011. márc. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

"Aki tényleg r*banc, volt már vagy 5 pasija, ebből kifolyólag már rég nem szűz "


Volt 5 pasija, és már nem szűz. És? Ettől miért lenne ribanc? Fogalomzavarban szenvedsz.

2011. márc. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"buta, primitív, ronda, nincs normális munkája de azt elvárja hogy a párja "cicababa" legyen + főzzön mosson és legyen diplomás"


Ez durva.Én pasi vagyok és talán azért nem láttam ilyet de elképzelni se tudom hogy várhat el a férfi többet egy nőtől mint magától.


De női oldalról tudnék mondani cifrákat, csak félek hogy le leszek pontozva

2011. márc. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Megfogalmaztál egy általános igazságot, bár úgy látszik sokan inkább a szavaid kiforgatásával szórakoznak válasz helyett. (Spec gimiben, mondjuk 16 évesen, ha már az ember 5 pasival hempergett, az r*banc)

Mindenkiben él egy álomkép a fiatal 20 éves titkárnőről vagy a jóképű hercegről, de sokan annyira elvetik a sulykot, hogy elhiszik, megilleti őket egy olyan partner, és nem érik be kevesebbel.. 50-es lestrapált "urak" keresnek tinibombázókat.. Nők részéről is van persze ilyesmi, de ők inkább anyagiakban várják el, hogy domborítson az áldozat.

Tenni persze egyáltalán nem tesznek azért, hogy ők is megfeleljenek a kívánt partnernek. Többségük szerintem magányosan fog megöregedni..

2011. márc. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%

azért harmincas diplomás nőkkel akik fehér BMW-n érkező Brad Pittet várját szintén dunát lehetne rekeszeteni.

Ha az ötvesen pocakos pasik és ezek a nők lejjebb adnának az elvárasaikból sokkal kevesebb magányos ember lenne

2011. márc. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!