Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Regisztráltam egy társkeresőn....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Regisztráltam egy társkeresőn. Mennyi az esélye, hogy a kereső segítségével lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 25. 19:07
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
10%
2011. márc. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:

Mi az,hogy mennyi az esélye?Nem vagyunk mi jósok.


Egyébként dupla hiba...ismerkedni a valóságban kellene,de ha már regisztráltál,akkor miért nem ott "nézelődsz",ahelyett,hogy itt kérdezgetsz idegeneket?

2011. márc. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
Phylloscopus: úgy hangzik mint valami ritka nemi betegség.....
2011. márc. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy széparcú, akkor 0%
2011. márc. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolsónak. Ha csúnya vagy, akkor se élőben, se neten nem fogsz tudni összejönni senkivel. Viszont ha van Mercid v BMW-d, feltétlenül tegyél ki róla képet!
2011. márc. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
mért nem akarsz gyereket?
2011. márc. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:

A pénz sem minden, a jóképűség sem minden, ahogyan láthatjuk az alábbi kérdésben is:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__16258..


Neked pedig, kedves cimborám, csak azt tudom javasolni, hogy valami izgalmasabb bemutatkozószöveget írjál, mert én csak azért olvastam végig, mert unatkoztam. Unalomból pedig nem jó pasizni, annak nincs jó vége.

Bár láttam már több kérdésedet is, most így a bemutatkozásodból visszaemlékezve, szerintem vagy kezdj el emberek között is élni, vagy ne sok jóra számíts egy internetes kapcsolattól.


Remélem, egyszer sikerül majd párt találnod.

Üdv, 19/L

2011. márc. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 A kérdező kommentje:

19:24


Ahhoz a kérdéshez, amit belinkeltél, semmi közöm. Nem én vagyok a kérdező, se semelyik válaszoló.

2011. márc. 25. 19:59
 9/66 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs semmi gond sem a bemutatószövegemmel.
2011. márc. 25. 20:05
 10/66 anonim ***** válasza:
44%
A bemutatkozószöveget amúgy is max unalmukban olvassák el a lányok, v ha már a képeddel úgyis megfogtad őket.
2011. márc. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!