Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám a bnőm önbizalmá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asdface kérdése:

Hogyan tudnám a bnőm önbizalmát növelni?

Figyelt kérdés

az a baj hogy soványnak látja magát én mondom neki hogy nekem ő egy hibátlan gyöngyszem (és tényleg annak gondolom),de azt szajkózza,hogy nem tetszik nekem :).

Amikor meg mondom neki,hogy jó akkor segítek neked hízni vagy 4kg-ot , akkor ugyveszi,hogy ezzel elismerem az ő soványságát !

nincs önbizalma szegénynek,hogyan tudnék adni neki azon kivül ,hogy folyamatosan dícsérgetem?


2011. márc. 3. 08:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezen így nem tudsz segíteni. Ha azt mondja, hogy sovány, akkor ne foglalkozz vele.

Ha dicséred, okold is meg, miért gondolod úgy. Szóval így mondd, 'szép sovány vagy, legalább elbírlak könnyen, és mások is megnéznek az utcán, meg nekem így tetszel, mert ilyen vagyok'... Ne mond, hogy hibátlan, csak azt mondd, amit tényleg úgy is gondolsz. Biztos van hibája, például az önbizalomhiány, csak te elfogadod úgy, ahogy van, mert neked így tetszik.

Az ő önbizalmát nem a te feladatod növelni. A te önbizalmadat ne hagyd, hogy ez letörje. Legyél türelmes vele, az a legfontosabb. Ha kéri, hogy segíts, csak akkor segíts neki. Hallgattass vele önbizalom növelő anyagokat. De csak akkor, ha ő kéri már.

2011. márc. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sehogy... nekem is vannak gondjaim magammal, de soha senkinek nem panaszkodom ezekről... Inkább azt mutatom kifelé, hogy büszke vagyok magamra! :P
2011. márc. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!