Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám a barátnőm önbizalmát növelni?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon szép csaj, de ő mindig csak azt hajtogatja, hogy csunya. Mit tegyek?
2009. nov. 29. 05:01
 1/3 anonim ***** válasza:
61%

Hangsúlyozd neki, hogy SZÁMODRA ő az eszményi nő, mindig ilyen barátnőről álmodtál vagy hasonlók, aztán fejtsd ki, hogy mit értesz ezalatt; csodaszépek a szemei, az arca olyan, akár egy angyalé, stb., de a kedvességét és az aranyosságát is említsd meg. Persze nem kell ezt folyton így végigdarálni, csak ha időszerűnek érzed. Én is önbizalom-hiányos voltam tizenévesként, de ezt egyrészt idővel kinőttem, másrészt már akkor is hízott a májam, amikor olyanokat mondtak nekem, hogy "senki mással nem tudnám elképzelni az életemet", vagy hogy "nélküled nem lehetek boldog/önmagam"... De ha minden kötél szakad, mondd neki, hogy "minden férfi olyan barátnőről álmodik, mint amilyen Te vagy".

Remélem, segítettem valamicskét!:)

21/L

2009. nov. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%
Nem az a baja. Igazából csak szerénykedik. Csak nem beképzelt egós. Örülj neki és ne akarj azt csinálni belőle. Ha komolyan gondolja akkor se tudsz mit csinálni. Főleg ne szajkózd hogy de pedig szép. Annál rosszab lesz.
2009. nov. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amikor éppen ilyen önbizalom hiányos kedve van, és azt hajtogatja hogy csúnya, akkor mondj neki olyasmit, hogy "nekem te vagy a legszebb a világon" és öleld át vagy ilyesmi. Hétköznaponként, ha mondjuk jól áll a haja, van egy új ruhadarabja, csinosan öltözött fel, stb, akkor ezt VEDD ÉSZRE, és jegyezd is meg, hogy "tetszik az új frizurád" "csinos vagy az új pulcsidban" " milyen formás a feneked ebben a gatyában" stb stb... :)
2009. nov. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!