Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem mért akarnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem mért akarnak a 14-16 éves közötti kislányok,18-21 éves szexuálisan aktív férfiakkal lenni, pedig szinte mindenki tudja, hogy "csak" arra kellenek, én 16 éves srác létemre, minden lánytól ezt láttam, és tapasztalom, titeket nem idegesít ez?

Figyelt kérdés

Nem is érdeklem lányokat, mert mindegyiknél ez van.


16F


2011. márc. 3. 09:34
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

09:41:

nem a mennyiség a fontos, hanem a minőség.

2011. márc. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

nézd a jó oldalát.


picit vársz és 14-16 éves hanvas kislányok akarnak majd kikezdeni veled. minden ujjadra fog jutni egy... ;)

2011. márc. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 Ixdecske ***** válasza:
Azért légyszi ne általánosíts mert nem minden 14-16 éves csaj van így. Én sose feküdnék le ennyivel idősebbel még ha nem lenne barátom akkor se maradok a régi majd azzal akit szeretek nél. Azok fekszenek le ilyen korúakkal akik felvágni akarnak h őt meghúzta egy 5-6 évvel idősebb... sztem ebbe semmi dicsőség nincs. am 15 éves lány vagyok és még a 17 éves barátommal se feküdtem le mert még várunk kicsit a dologgal majd ha mindketten vágyunk rá.
2011. márc. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

nekem 16 évesen 20 éves csajom volt mert nála nem kellett éveket várni a szexre :D

gondolom a csajok is ugyanezért vannak idősebb fiúkkal a jobb szex miatt :D

Ennyi

17/F

2011. márc. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Nem kellenek a 20on évesek, mert nem tudnak teljesíteni! Na akkor szerintem a 16 évesek sem... Ne haragudj!


Oltári hülyeségeket beszélsz kedves 23 éves, ugyanis bizonyított tény, hogy a férfiak 20-30 éves koruk közt vannak a szexuális teljesítőképességük csúcsán. Az én kedvesem 22 éves és nem cserélném le 1000 30 évesre sem, mert nekem Ő a tökéletes. Jó nagyokat csúsztatsz és általánosítasz, mert egy 30-on felüli is lehet egy utolsó kretén bal.fasz, szóval nem kéne kizárólagosítani, hogy a huszonévesekkel nem lehet mit kezdeni. Én meg mondhatnám, hogy amikor te még mindig középkorú leszel, majd egy 60-as, betegeskedő öregúr pesztrálásával végzed.


25 N

2011. márc. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Érdekes, hogy mindenki ezt mondja, hogy a "lányok tovább érnek", húh ekkora süket dumát, már nem azért.

Igen, hamarabb "veszítik", el, de nekem mindegy..

De nem egyszer láttam már az osztályban kb minden csajnak 18 éves feletti pasija van, én meg senkinek sem kellek, pedig egész rendes vagyok, vagyis próbálok, meg mindegy, de ennyit nem érdemlek meg, hát köszi szépen lányok.


A nők mindig azt mondják, hogy 16 éves srácok éretlenek, vagy ronda vagyok nekik. Ezt nekem egy olyan csaj mondta, akinek lapos mellei voltak, fiús arca, rövid haja, nekem nőiesebb volt az arcom, szebb kislány lennék fiúként, mint ő, és ezt nem viccből mondom.


Láttam egy 14 éves kislányt, szép volt minden, aki egy ragyás, fejú 18 éves srácért koslatott, ronda volt a srác mint egy s×ggly×uk, már nem azért, de én akkor úgy néz ki hiába járok fodrászhoz, meg kozmetikushoz, minden héten.

2011. márc. 3. 10:49
 17/26 Csikikee válasza:
Undorító..mondjuk énsem értem...Itt vagyok 16 éves és sosem kellettek 18-20 éves pasik...tök undorító...szerintem.
2011. márc. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Minden héten fodrászhoz és kozmetikushoz jársz? o.O


Akk lehet azért nem kellesz a csajoknak mert kicsit lányos vagy :P

17/F

2011. márc. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
25%
Az, hogy a lányok előbb érnek, nem az jelenti, hogy pszichésen is érettebbek az azonos korú fiúknál. Annyi az egész, hogy biológiailag érnek előbb és attól, hogy vér jön a vaginájukból (ahogy Dr. House megmondta)már rögtön marha érettnek hiszik magukat és elkezdenek össze vissza koslatni az idősebb fiúk után és számukra presztízskérdés, hogy melyikük dugatja meg magát előbb valamelyik idősebb kannal. Közben meg nem tudják, hogy aki huszonévesen 14 évesekkel kezd, pont ugyanolyan éretlen, nemhiába kezdeményez ezzel a korosztállyal kapcsolatot. Szóval ebben teljesen egyetértek, hogy a 14 éves kiscsajok a nagy lóf.szt érettebbek az ugyanennyi idős fiúknál. Látom ezeket a kis luvnyákat, mert egy középiskola előtt megyek el minden nap, vihognak, visítoznak, nyomatják a gagyizenét a telefonról, dohányoznak a buszmegállóban és nagy ívben dobálják a csikket plusz ehhez általában olyan ízléstelenül öltöznek és sminkelnek mint a szabadnapos ukránk.rvák. Ez lenne az érettség?
2011. márc. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, szerintem 100% igazad van. :)
2011. márc. 3. 11:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!