Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak a fiúnak?

Figyelt kérdés

egész általánosban egy osztályba jártunk. végig tetszett csak nem volt alkalmam na meg perszem bátorságom elmondani a fiúnak hogy mit érzek. Most így a hogy közeleg a ballagás szeretném valahogy elmondani neki. Segítsetek hogy hogyan.


14/L


2011. márc. 3. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi van köztetek most?? Semmi?? Barátság sem, nem is ismer?
2011. márc. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kezd el lágyan megcsókolni, simulj lazán a hátára és súgd a fülébe a varázsszót, "szeretlek".
2011. márc. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ismer persze. És az utóbbi időben egyre többet poénkodunk együtt. De egyszerűen gyáva vagyok neki elmondani.

Ja és ha elmondani nem merem, akkor hogyan kezdjem el csókolgatni az kicsit fura lenne, hogy csak úgy a semmiből.

Na meg, ha nem is tetszem neki. Csak félre értelmeztem.

2011. ápr. 23. 18:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok.

Csak én azt is tudom a srácról, hogy ha lehetne akkor meg is b*szna. Jham. és azt is hogyha megkérdezném tőleg hogy járna-e vleem... arra 70% az esély hogy igent mond. az jóó?o.O

2011. jún. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!