Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak egy fiúnak? (akivel kiszeretném próbálni a szexet) Én is fiú ő is fiú,17f/16f. Hogyan adagoljam be neki?

Figyelt kérdés
Már voltak tavaly kisebb fogadásaink, amikor a vesztesnek érdekes dolgokat kellett csinálni. Már fogtam az övét ő az az enyém. Láttam meztelenül, ő is látott meztelenül. Ő nem nagyon szereti a melegeket, és én sem. Én csak kipróbálni szeretném. Hogy mondjam meg neki úgy, hogy ne legyen rossz vége. Am. barát, nem közönséges valak, így nem akarom elveszíteni, viszont nagyon bejön. Az alakja, a ...-ja, a segge az arca, nagyon tetszik. Nem meleg vagyok, hanem BI. nagyon fontos lenne, mit ajánlotok, mit tegyek? Kötöszködést légyszives neh, tudom hogy gáz.
2010. febr. 11. 15:07
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Mióta vagytok barátok?
2010. febr. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%
Aztafaszom ha tudod hog gáz minek akarod?Dugj seggbe akkor valami csajt ugyanolyan és mégse leszel buzeráns áhh komolyan mondom már honnanbukkant elő ez a sok radiátor
2010. febr. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
44%

Pl vedd elő a cerkát és tedd a szájába. Tuti érteni fogja.

Vagy csak mondd meg neki: Ratyi vagyok.

2010. febr. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%

hiába nemszereted a melegeket, AZ VAGY!

ha kiakarod próbálni, és érdekel a gondolat, NM VAGY HETERO.

egy heterot ezek a dolgok nem érdkelik!

2010. febr. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
készítsd elő a terepet egy kis piával
2010. febr. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
ez undorító...
2010. febr. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kicsit faggasd ki a témáról hogy ő hogy viszonyodik a dologhoz :D ha jók a visszajelzések akkor megejtheted poénosan elöször ha rávágja hogy igen akkor kicsit komolyabban is megkérdezed... talán beválik
2010. febr. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz a ratyizókkal. Én is kipróbáltam sráccal többször is, mert vonzott és érdekelt, de rájjöttem hogy a punci jobban tetszik. Azóta csak a csajok. Majd Te is meglátod, hogy mit szeretsz.


Ami meg a taktikát illeti. Igen, egy kis pia, aztán necces fogadások, és akkor kicsit lépd át a határt. Ha felháborodik, mondhatod, hogy bocs, sokat ittam, azt hittem jó vicc lesz. :-) Felejtsétek el... :-)

2010. febr. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ne tedd tönkre a barátságot! Lehet, hogy nagyon rosszul reagálna rá, és akkor elveszíted a barátságát. Ha tényleg érdekelnek a csajok is, mindkettőtöknek ismerkedni kellene lányokkal, és akkor tompulna a vonzalmad iránta, a barátság viszont megmaradhat.

Mindenképpen próbálj randizni egy csajjal. tudom, ez nem megy máról holnapra, de előbb-utóbb sikerülni fog.

2010. febr. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
Még annyit az előző kommentemhez, hogy gondolj a jövődre is. Te is családban nőttél fel, ha fiúkkal jársz, nem lesz normális családod. Akárki akármit mond, szerintem a család jó dolog.
2010. febr. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!