Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem! Most akkor vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem! Most akkor vajon szeret? Vagy szórakozik.

Figyelt kérdés
Egy fiút megismertem az új iskolámban... először ő közeledett felém de egy 1 hónapos kapcsolat után bizonytalan voltam egy újban 2 hét után... és mikor a fiú megkérdezte járunk-e (akkor már tetszett de féltem az új kapcsolattól) talánt mondtam és azt mondtam reggelre megmondom átgondoltam és mire a választ megmondtam volna ő másra kezdett hajtani:S a szívem majd megszakadt és nagyon sokat sírtam érte és meg is változtam bunkóbb lettem és vagy 6 fiút visszautasítottam és ha 1.re nem értették meg előjött a bunkó énem ami az előtt a fiú előtt szinte sose volt... már semmihez sem volt kedvem poshadtam a szobámba és zenét hallgattam minden nap. Aztán 3 hónap után újra közeledik mint eddig a másik csaj már nem kell neki .... (az elején volt egy csókunk.. vagyis 2) azt mondta nem bánta meg hogy megcsókolt és hogy még mindig tetszem neki... én elmondtam hogy szeretem... és azóta fejlődik a kapcsolatunk... sokat nézzük egymást ha egy folyosón vannak az óráink vagy az ebédlőbe vagy ha éppen lenn vagyunk a kedvenc helyünkön akkor általában mellém ül mindig figyel arra amit mondok és átölel .... múltkor egy puszit is nyomott a homlokomra.... és nagyon szeretem úgy érzem nem kell más már vagy 6 hónapja... és úgy érzem ő is így van csak félénk és lassan mutatja ki az érzéseit pont mint én.... mit tegyek hogy feljebb emeljem a kapcsolatom és rájöjjek szeret-e?
2011. márc. 4. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:

na most vigyázz h a srácnak ne csak "arra" kelljél neki... mert mi hajlamosak vagyunk erre :DD de már az elején az h "talán" ezt mi tuti h nem-nek vesszük mert az esetek 99.9%ban igyvan és továbbmegyünk... ha meg ki akarod deriteni h tényleg "szeret v csak a szex kell neki" akkor légy 1 kicsit határozott mikor felteszed neki a következö kérdést: "XY szeretsz engem?"

ha a válasz IGEN akk a reakció: "akkor most csókolj meg!" lehet h hülyeségnek hangzik de ha csak a szexre kellesz neki akk nem fog megsókolni...

ha a válasz NEM/NEMTUDOM akk modn ezt neki: "hát az a helyzet h én pedig szeretlek téged és szeretnék veled 1 kapcsolatot/járni veled!" ezt határozottan és nyeld le a békát mert az biztos h ezt rohadtnehéz lessz kimondani mind a 2 mondatot! várom a fejleményeket majd :))

2011. márc. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)Hát tudom hogy a Talán az egy elég hülye szó .... de az igazság az hogy én utána igent akartam mondani csak hát ő ezt már nem várta meg... csak túl gyors volt egy 1 hónapos kapcsolat után 2 héttel egy új... de köszönöm szépen megpróbálom összeszedni magam:)
2011. márc. 5. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!