Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon elcsesztem? Most csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elcsesztem? Most csak szórakozik vagy még szeret?

Figyelt kérdés
Van 1 fiú akivel 4-szer jártam és 4-szer szakítottam..Akkor még nagyon éretlen voltam és hülyeségek miatt szakítottam vele mint pl. alaptalan féltékenység meg ilyenek.Ő engem 2 évig szeretett. Jelenleg van 1 másik barátnője de csak most jöttem rá hogy mennyire szeretem és nem tudok nélküle élni.. Múltkor átmentem hozzá és arról kezdett velem beszélgetni hogy miért szakítottunk tehát olyan kérdéseket tett fel amiből az jött le hogy még fontos vagyok neki. Én akkor bevallottam neki hogy még szeretem és erre örömében ugrálni kezdett :D De másnap meg láttam hogy facebookon olyanokat írt ki a barátnőjének hogy szereti meg stb.. Most csak szórakozik velem bosszúból? :( Komoly válaszokat légyszi..
2011. aug. 6. 20:47
 1/3 Baliii válasza:
Lehetséges, hogy még érez valamit irántad. De én mondjuk nem jönnék veled össze újra az ő helyében.Félnék attól, hogy megint valami komolytalan dolog miatt szakítanál. De ha most van barátnője és szeretik is egymást, akkor szerintem hagynod kellene őt. De ez az én véleményem...
2011. aug. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
4 szakítás után én nem vennélek komolyan. Légy óvatos. És gondold át azt is, miért szakítottál vele. Oka kellett hog ylegyen, négyszer hülyébb nem lehettél akkor...
2011. aug. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2011. aug. 10. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!