Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan ismerkedtetek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedtetek meg a jelenlegi barátotokkal/barátnőtökkel?

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Meglátott iwiwen és írt nekem, elkezdtünk beszélgetni és így.
2011. márc. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Megbökött facebookon, utána bejelöltem, aztán msnen beszélgettünk 2 hetet, utána telefonon is meg naponta sms-eztünk 1 hónapig, aztán találkoztunk és annyira jól kijöttünk, hogy járunk azóta.

20f

2011. márc. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sulitársam, egy iskolai programon
2011. márc. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Társas programon leültem mellé, mindenféle cél nélkül, beszélgetni kezdtünk, bejelöltük egymást facebookon / iwiwen, számot cseréltünk, találkozgattunk a programon kívül, az első találkozásunk után 1 hónappal jöttünk össze.
2011. márc. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ixdecske ***** válasza:
Egy osztályba jártunk osztálytársam elszólta magát előtte h bejön nekem mire ő azt mondta neki is én. És összejöttünk
2011. márc. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

felvett myvip randiról msn-re. aztán írunk, de nem volt szimpi, így nem beszéltünk 1,5 hónapig. majd január1.én megint rámírt. a legjobb barátnőm kioktatta akkor, hogy kopjon le mert van barátom. majd február 7.én rámírt ismét. nagyon rossz paszban voltam, ezért monta hogy meghallgat és megnyííltam neki. majd másnap 8.án este megkkérdeztem, hogy van-e kedve találkozni. ő pedig hogy van, de csak akkkor ha a barátnője leszwek. :$ a találkozó nagyon jól sikerült, de volt akkor csaja, mint másnap megtudtam.. de aztán szakítottak, és most csak az enyém. érzem hogy szeret, kíván és nagyon félt. egyszerüen imádjuk egymást <3 :$

ő 16f én 15l.

2011. márc. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!