Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedtetek meg a barátnőtökkel? Illetve a mostani barátotokkal (pasitokkal)?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy ihlet kéne hogy, hogy mennjek oda egy csajhoz hogy randit kérjek. És arra lennék kíváncsi hogy történt az első beszélgetéstől a randikérésig.

Ami lényegesebb az első beszélgetés. Ezzel nem tudok mit kezdeni! Oda menni oda mernék de.... hogyan, mien szöveggel?


elsősorban:

14-17 évesek válaszát várom! vagy aki emlékszik hogy ebben a korban hogy jöttek össze


16-17/F


2009. jan. 5. 19:40
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

És nyugi hetero vagyok azaz a csajokra bukok!

Csak az ő válaszuk is érdekel!

2009. jan. 5. 19:41
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


itt van egy hasomló kérdés hátha segít...

2009. jan. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

osztálytársam :)

előtte nem nagyon beszéltünk de egyszer úgy adódott h egy partyba mentünk és ott elkezdtünk táncolni...

szemezz vele, mosolyogj rá, próbálj meg vele beszélgetni, esetleg hivd el valami partyba (ha olyan lány)

ne akaszkodj rá, de próbáld meg vele éreztetni, hogy bejön neked ;) sok szerencsét :)

2009. jan. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Az én szerelmem az osztálytársam, így az első beszélgetés elég egyszerűen tudott lezajlani. Aztán egyszer úgy döntöttem, hogy Ő kell, felhívtam telefonon és elhívtam valahova. Mondjuk akkor nem jöt össze (9.ben volt), még nagyon gyerek voltam. Egy év múlva újra elkezdtünk barátkozni, és akkor sikerült egymásba habarodnunk :)

Ez volt két éve, most 18 vagyok.

2009. jan. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

elolvastam de ilyen szituációkba nem szoktam keveredni! :(

azért köszönöm

2009. jan. 5. 19:50
 6/18 A kérdező kommentje:
az előző kommentet, az első válaszolónak írtam aki linket rakott
2009. jan. 5. 19:51
 7/18 A kérdező kommentje:
ezaz ilyen gimnáziumos, szakközepes (középiskolás) esetekre vagyok kíváncsi!
2009. jan. 5. 19:53
 8/18 anonim ***** válasza:

A barátomat a parkból ismerem, ott gitározott valakikkel, és én pont sétáltam el a barátnőmmel, akinek Ő osztálytársa, igy odamentem és bevágtam a gitártudásomat:D utána párszor találkoztunk másfél hónap múlva fogtam a kezét:D és ez már másfél éve volt...

amúgy tudok olyant hogy a srác kiverte a csaj kezéből a szendvicset, majd vett egy másikat és azzóta együtt vannak:D

anyum apum osztálytársa volt...

stb sok sikert:)

2009. jan. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Első beszélgetés?

Nekünk az első randinkon igazából többen voltunk, tehát barátok oszt társak, igy nem volt olyan kinos. ha lehet oldd meg igy. akkor beszélni is tudsz vele meg nem is annyira kinos.

Az első igazi randinkon meg, igen nagy csend volt, azzal poénkodtunk h kéne egy zacsi legalább h zörögjön :D aztán teltek-múltak a napok s megnyiltunk...

üdv még 1 x aki előzőleg is irt, 18 éves lány

2009. jan. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Én a barátommal egy haveri körbe tartoztunk, állandóan bandáztunk nyáron, beszélgettem vele hülyéskedtünk baromkodtunk ahogy a bandákban szokás :)

Aztán 4-5 hónapnyi ismerettség után elkezdett tetszeni és én is neki. Végül kisebb nagyobb "gondokkal" összejöttünk és már másfél évesek vagyunk :))

2009. jan. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!