Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyomasztó lehet a másik félnek ha csak itthon vagytok barátotokkal/barátnőtökkel?

Figyelt kérdés
Elvagyunk meg minden, beszélgetünk lustulunk és sok jó más de nem akarom hogy megunja ezt hogy ha eljön hozzánk ez megy. Néha elmegyünk valamerre de az ritka. Hozzáteszem hétköznap is találkozunk napi szinten egy munkahelyi légkör miatt. 22F/ 1,5éve vagyunk együtt.
2011. okt. 15. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
hát ha otthonülö tipus nem gáz. de ha nem akkor gáz... én belefásultam az otthoni tévézésbe döglésbe... nyomottá és kedvetlenné váltam. de mondjuk én már az elsö fél évben ha ilyen életem van. nem másfél év után. ez rajtatok áll milyen tipusok vagytok. ha igénylitek a mászkálást akkor kötelezö. de másfél év után azért csak ismered már a párodat nem? de kérdezd meg töle esetleg. a munkahely meg nem ugyanaz....
2011. okt. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem tudok otthon ülni. és utálom, ha erre kényszerítenek. ha a párod is ilyen, akk baj. ha az ellentétem, akk nem...
2011. okt. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem igen, egy idő után nyomasztó lehet. barátomnak is ez a baja, hogy sajnos csak így tudjuk megoldani. délelőtt suliban vagyok, ő meg délutántól este 10ig dolgozik, és alig van időnk egymásra, nemhogy kimozdulni. egy idő után ellaposodhat a dolog, és nyomasztóvá válhat az állóvíz. hiába a filmnézések stb, egy idő után személy szerint csömöröm van a filmektől.
2011. okt. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha csaj is meg a pasi is otthonülős típus akkor nincs baj (tapasztalat), persze néha célszerű valami érdekes otthoni "tevékenységet" csinálni.
2011. okt. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg tőle.. mond neki hogy mindenféleképpen szóljon ha kényelmetlenné válik... de készülj fel rá, lehet hogy azt mondja hogy "igen tök jó lenne ha nem csak itt ülnénk folyton" és mondjuk 1 napot minden héten fel kell "áldozni" a kapcsolat érdekében, de lehet hogy aztmondja hogy "áá semmmi para szeretek veled lenni=)" és akkor szereztél 1 jó pontot
2011. okt. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: azt mondja hogy szeret velem lenni és nem unatkozik. Akkor annyira csak nem unalmas. Mellesleg ha kitalálok valamit nem igazán akar jönni, sétán kívül.
2011. okt. 15. 21:32
 7/7 anonim ***** válasza:
és neked ez így nem para? mert akkor minden tökjó, fölösleges túlspiláznod de tényleg...!
2011. okt. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!