Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális? Mással is ez van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Mással is ez van?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt a párommal(én a nő 26, ő a férfi 28)

Az utóbbi időben már ritkább a szex, 2-3/hét, régebben minden nap. Ha csókolózni akarok, néha elfordítja a fejét.

Olyan 4-5 ször találkozunk személyesen. Régebben ha nem találkoztunk hívott, msneztünk, most semmi.:(

Már rámunt? Hagyjam el? Én szeretem.


2011. márc. 5. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Nalunk 3 ev utan van ez, de mi egyutt is eleunk, bar a fejet nem forditja el, ha meg akarom csokolni (?), de a szeretkezesek megritkultak, szerintem ez normalis, egeszen addig, amig nem utkoznek az erdekek, pl te 5-szor akarnad o meg csak egyszer. Amig mindketten elegedettek vagytok, addig nem a mennyiseg, hanem a minoseg szamit. Csinaljatok valami ujat, kulonlegeset, mozditsatok ki a kapcsolatot a mokus kerekbol.

26/N

2011. márc. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ezek erőteljes jelei annak hogy megelégelte, kiégett belőle a dolog. Kéne beszélgetni, hogy mi a helyzet most a kapcsolatotokkal, mostanában ezeket tapasztalod, ő mit érez, te mit érzel, láttok-e még jövőt, stb. Lehet csak azért nem mondta eddig, hogy szakítsatok, mert nem akar megbántani. Mindenképp beszéljétek meg, ezek konkrét jelei annak, hogy részéről valami már nem működik!
2011. márc. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül unt rád, hanem csak eddig nem mondta, mit nem szeret, most sem meri. Nem lehet egy életen keresztül 100 + 5 %-on szeretni. Néha kell egy kis pihi. Amúgy is tél van, rossz idő, senkinek semmi kedve semmihez. Majd jön a tavasz és a megújulás. Nem kell ezen agyalni, de figyelni nem árt a jelekre. Egyébként a 2-3/ hét nem rossz arány szerintem.
2011. márc. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az lehet, h nem mindig olyan intenzíven ég a láng, de h az arcát elfordítja csókolózásnál... Képzeld el, mikor mi fiatalon eljártunk szórakozni és ép aznap este ismerkedtünk meg 1 sráccal/csajjal, elég sokan már akkor smárolnak. Pedig nem is szeretik 1mást, csak bejön az 1ik a másiknak. Nálatok meg nem szimpla tetszésről van szó, hanem mélyebb érzelmekről. Még a szex oké, bár sztem annak sem kéne tovább ritkulnia, hiszen csak 1 éve vagytok 1ütt, mi van a 10-20 éves házasokkal? Évente 1x élnek nemi életet? Nem tom, ott vannak nővéremék, 30 éves nővérem, sógorom 33, több éve együtt élnek, de még mindig elég intenzíven él köztük a szerelem egymás iránt. És nem fordítanák el egymástól a fejüket, ha épp az egyik csókolózni akarna...
2011. márc. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!