Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi az esélye, hogy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy még van normális lány, akit nem a pénz motivál egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 15:46
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
Van még rendes lány egyáltalán? Nem hiszem. Finoman szólva pálzacica mind, hogy durvábban ne fogalmazzak.
2011. márc. 16. 12:03
 32/43 anonim válasza:
Nem tudom hogy te hol élsz...:D Mind plázacica? 19/L
2011. márc. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:
Na,jó. Nem mind,csupán a 99,9%-a. :S
2011. márc. 16. 12:30
 34/43 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de melyik férfi jönne össze egy 8 általánost végzett munkanélküli nővel..mármint nem egy dug#sra hanem feleségül venné és leendő gyermekei anyjának tekintené?

Bemutatná a szüleinek és a "barátnőd mit dolgozik" kérdésre előadná, hogy "hát segélyből"....na neee!


Mindkét nem nek fontos az egzisztencia..persze ha tegyük fel a pasi pl portás akkor válaszon magának egy pincérnőt vagy ápolónőt vagy vmi hasonló munkakört betöltő hölgyet hasonló fizuval és ne az ügyvédnő vagy orvosnő esetleg a menő üzletasszony után kajtasson.


Egy egzisztenciával rendelkező férfi pedig nem hinném, hogy feleségnek egy gyári sormunkás nőt választana, szóval mindenki maradjon a saját köreinél. Aztán nincs gond!

2011. márc. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

Szerintem ezen túlmenően is jelen van a pénz.Mert ha kialakul egy komoly kapcsolat,akkor már nem csak az lesz a fontos,hogy a két partner mennyit keres,hanem hogy a szüleiknek mennyi pénzük van.Pl házasságnál,amikor már fizetni kell az esküvőt,vagy támogatást adni a közös lakásba!


Az a legjobb,ha hasonló a hasonlóval jön össze.Ha mindkét fél szerény körülmények között nevelkedett,akkor egymást tudják motiválni és még meg is gazdagodhatnak!(tudnék rá sok példát)

2011. márc. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
Én határozottan a pénzéért vagyok a párommal. Van neki egy kevés a számláján - mínusz előleggel. Habár nekem is van egy kevés a számlámon - szintén mínusz előjellel, de mégis, ha összetesszük a "vagyonunkat", már egész szép összeg lesz a mínusz előjel után. :P
2011. márc. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van két diplomám, több mint 200 000et keresek, a vőlegényem kőműves vállalkozó. Kit érdekel hogy minimálbért keres? Engem ugyan nem...becsületesen dolgozik és jó ember. Ennyi a lényeg.

26/l

2011. márc. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség,hogy csak a pénzre mennek :D Volt anno egy csóró pasim... jó nem olyan csóró de úgy 120at keresett anno... nahát ígyis leakasztottam róla havi 50et minimum :P Most van egy pasim jómódú családból... szal van nekik rendesen... egyszer egyszer elhív vacsizni, de áltban mindent felesbe fizetünk :) Tehát ebben nincsen logika :D Ez úgy van h ha hülye a pasi akkor hajrá úgyse lesztek örökké együtt, ha meg nem hülye akkor már a gyerek cuccokat is veheted :))
2011. márc. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
3 éve nem tudom, a párom mennyit keres. Nem is érdekel. 19(L)
2011. márc. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim válasza:
Biztos van ilyen lány (nő)! Én is közéjük tartozom. Volt élettársam havi 4-500eft-ot keresett, de hiába a pénz, hiába a gyerekek! Nem szerettük 1mást! A mostani párom szegény, ugyanúgy mint én, viszont nagyon szeretjük 1mást! És ez nekem fontosabb mindennél!!! Én úgy vagyk vele hogy majd megoldódik minden!
2011. márc. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!