Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legjobb barátnőm szerelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm szerelmet vallott nekem és nem tudom mit tegyek nem érzek iránta szerelmet párszor, smároltunk de csak részegen. Most mit tegyek? 18 L

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy sajnos te heteroszexuális vagy.
2011. márc. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Részegen miért smároltál vele? Lehet, hogy van mégis leszbi hajlamod?
2011. márc. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

itt nem az a kérdés, hogy van egy leszbi hajlama, mert ha smárolt vele akk vszínű h van, hanem h mit tegyen.

Sztem az igazat, mindig csak az igazat:)

2011. márc. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hiba volt megcsókolnod őt akkor, ha nem vagy leszbikus!

Mindenképp tisztáznod kell ezt vele mielőbb, nyíltan, egyenesen a tudtára kell adnod, hogy nem akarsz tőle többé semmi effélét, és ne is reménykedjen, SOHA nem lesz közöttetek ilyen többé.

ezt kötelességed megtenni iránta!!

a barátságotok remélem megmaradhat, de valószínűnek tartom, hogy nem fogja egyhamar elfogadni azt, hogy nem lesztek egy pár. Neked ezt bele kell sújkolnod a fejébe!

2011. márc. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
most azért mert smároltam egy csajjal még nem vagyok leszbikus csak a kíváncsiság hajtott és nem tudtam,hogy a barátnőm ezeket komolyan gondolja.ez olyan fura csak most mondta el ,hogy mi a helyzet én biztos nem vagyok leszbikus..
2011. márc. 7. 17:57
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

sajnos gyakori eset az ilyen, hogy a legjobb barátnőd beléd szeret, mert ő valójában leszbikus. Ha nem csókolóztatok volna, nem mondta volna a szemedbe, de akkor is éreztette volna szerintem. talán így még jobb is, mert felvállalta nyíltan, így az elutasítást Te is felvállalhatod, illetve fel is kell vállalnod. Viszont jobb ha tudod, hogy az ilyen barátságok nem szoktak működni, többről hallottam már, sőt végig néztem is egyet. az ilyen lányok nagyon furcsán viselkednek gyakran, és nyomulni szoktak a maguk furcsa módján. nem értik meg, hogy nincs szerelem, csak barátság.

Édesanyámnak volt egy ilyen barátnője, éveken keresztül többször begyógyszerezte magát, és Anyám ajtaja előtt esett össze mindig...

meg féltékenykedett, célzásokat tett.

plusz ismertem egy lányt, aki szerelmes volt egy másik lányba, aki a legjobb barátnője volt. (mi is barátnők voltunk) Szegény sokat szenvedett miatta. aztán a barátságuk teljesen megszakadt.

légy óvatos. remélem veletek nem ez történik, megtudjátok oldani a dolgot, anélkül hogy rámenne a kapcsolatotok.

2011. márc. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!