Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 26 éves srác vagyok, múlt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 éves srác vagyok, múlt hétvégén buli után, tök részegen, mikor elbúcsúztam a legjobb haveromtól, kézfogás helyett smároltunk egyet. Nem tudom hogy történt, de jó volt amúgy. Meleg vagyok?

Figyelt kérdés
2009. szept. 11. 10:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
89%
Ezt neked kell tudnod, hogy mit érzel, de lehet, hogy ez csak egy olyan kíváncsiság smárolás volt. Ha így utólag visszagondolva is jónak tartod, akkor lehet, hogy van a dologban valami... T. R.
2009. szept. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
82%
Véleményem szerint nem. Nekem is volt már többször olyan, hogy lekaptam a barátnőmet, vagy ő engem, de mégsem vagyunk melegek. Meghát volt benned anyag rendesen :)Szerinten nem Te vagy az első, sem az utolsó, akinél ez megesett :)
2009. szept. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
74%
Ja és leányzó vagyok :)
2009. szept. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
13%
csőbu-zilettél bameg. egészségedre....:S:S:S
2009. szept. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
86%

Érdekes kérdés már csak azért is, mert az alkohol állítólag lebontja a gátlásokat, így olyanokat is megteszel/kimondasz stb. amit józan fejjel nem tennél meg (de egyébként benned van). Talán gondolkozz el azon, hogy voltak-e/vannak-e ilyen hajlamaid, csak elnyomtad magadban.

BTW én nem tudnék annyit inni, hogy megcsókoljam a barátom, de ha valamiért meg is tenném, hát azt egyik se hagyná szó nélkül, de minimum ellökne magától.

A haverod alternatív nemi irányultságú egyébként?

2009. szept. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
76%

Nem, valószínűleg nem vagy meleg. Csak abban a pillanatban felszínre tört, hogy a vágy nem kötődik nemekhez, csak a társadalom akarja azokhoz illetve az egyház a reprodukcióhoz láncolni. De az is lehet, hogy a csókot nem vágy motiválta, hanem egyfajta összetartás-érzés. Nagyon erős barátságban elmosódhatnak a határok - konkrétan inkább nők között figyeltem ilyet meg, mert a férfiaknak nagyon "kell vigyázni" a legapróbb jelre is, nehogy b.uzinak nézzék őket. De ahogy buliban elnézem az én tökrészeg (egyébként kőheteró) barátaimat, ahogy ölelgetik egymást, nem csodálkozok a Te eseteden sem. Nyugalom, csigavér, a döntés a Tied. Ha nem akarsz, nem is kell erről beszélned a haveroddal, ha mindkettőtöknek úgy jobb.

egy biszex nő

2009. szept. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 IQnindzsa ***** válasza:
97%
Tökrészegen én is megtettem egyszer a legjobb barátommal... De mondjuk másnap mi rosszul voltunk attól ,hogy mekkora ökrök vagyunk. Ha meleg nem is vagy, szerintem egy komolyabb bi hajlamra vannak kilátásaid.
2009. szept. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
21%
ez akkora kamu kérdés mint a ház, aki erre érdemben válaszol az kb olyan szinten van mint a kérdező..
2009. szept. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
nem kamu a kérdés, megtörtént!
2009. szept. 11. 11:26
 10/28 anonim ***** válasza:
23%
Az vagy. Jövőre műr mész felvonulni is ... max. utánna megkérdezed buz! vagy e , mert előtte ittál.
2009. szept. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!