Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy ne legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne legyen vége? A barátom szakítani akar, de én még szeretem és ahogy modnja még ő is, csak sokat veszekszük meg úgy érzi, h nem foglalkozok vele, de ezt már megbeszéltük egyszer.

Figyelt kérdés
Múlt héten is hasonló volt a helyzet, de akkor még meg tudtuk beszélni és szombaton kaptam egy olyan örökre-veled-akarok-lenni képeslapot.Most kedden eléggé kiakadtam mert nem éreztem jól magam, de erről nem ő tehetett.Elmondtam mindent, amit addig nem mertem, mert nem bírtam tovább cipelni és az lett amitől féltem. Másnap reggel még azt modnta, hogy megoldjuk, de mikor este visszajött minden szív eltűnt(közben találkozott barátaival)és nyersen körölte msnen, h sajnálja, de ennyi meg, hogy a cuccáért majd eljön valaki.Meg, hogy nem akar papucs lenni és ezért teszi ezt.Én nemértem, tudom,hogy hangulatember, de eddig iylen durva még nemvolt. Azt monjda, hogy sok fájdalmat okoztam, de az nem érdekli, hogy ő mégtöbbet. De nem baj, szerintem meg tudjuk oldani, bízok benne, hogy meggondoloja magát. De addig is mit tegyek?
2009. febr. 19. 06:32
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nyugi légy turelmes. Vannak pasik akiknek szukséguk van egy kiss pihenore. Ne félj nem hagy el.:)
2009. febr. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak nagyon mondta, hogy kész vége, ennyi volt. De az, h fáj neki is jelent még valami érzelmi szálat? Meg nem fájna ha nem jelentenék még valamit,ugye?
2009. febr. 19. 11:51
 3/11 anonim ***** válasza:
"úgy érzi, h nem foglalkozok vele, de ezt már megbeszéltük egyszer." Meg is oldottátok a gondot a megbeszélés alkalmával vagy csak elbeszéltetek egymás mellett? Mert ha az utóbbi, akkor ne várd se te, sem ő, hogy valami változni fog. Lehet tévedek, de abból amit leírtál nagyon az jön le, hogy itt minden és mindenki lehet hibás, csak te nem. Meg szoktad hallgatni őt ha valami mondanivalója van? Mert ha nem akkor a barátai biztosan meg fogják, sőt, tanácsokkal is el fogják látni. Azt nem írtad le mivel okozott ő mégtöbb fájdalmat. Lehet az a gond...
2009. febr. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük, ennek értelmében figyelek rá,azért akadtam ki kedden, mert szarul esett,hogy most, hogy itt lennék, most ő nicsn itt és nem értem,h akkor minek kérte, hogy figyeljek, ha utána ő nem figyel.Tudom, hogy én is hibás vagyok, mert leehtnék türelmesebb is, de mivel távkapcsolatban élünk és ált msnezünk amit írok ő máshogy olvassa el és teljesen más lesz az értelme (gondolok itt a hangsúlyra). Azzal okozott sok fájdalmat, hogy szándékosan belém taposott, játszott velem, rajtam vezette le minden feszültséget, még akkor is, ha nem miattam akadt ki.
2009. febr. 19. 16:32
 5/11 A kérdező kommentje:
És meg szoktam hallgatni, de van, hogy értelmetlen dolgokon akad ki pl: nem úgy köszönök, hogy cia hanem hogy szia .Az a baj, hogy a kb. mindig ugyan az a baj, mert pl én nem tudom soha elmondani, hogy teljesen mit érzek, mert akkor sokkal nagyobb baj lesz és jön, hogy ő ezt nem bírja, de mindig azt modnja, hoyg beszéljünk meg mindent, de amit mondok, az nem tetszik neki és kiakad.Meg az a baj, hogy ő azt akarja, hogy minden azonnal változzon meg, időt sem ad.
2009. febr. 19. 16:38
 6/11 anonim ***** válasza:
alkudozz és mondj mindenre igent ! =)
2009. febr. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hagyd ott azt a srácot és vissza se nézz!
2009. febr. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
de szeretem.....nem tudom és nem is akarom otthagyni
2009. febr. 19. 19:17
 9/11 A kérdező kommentje:
Rájöttem!!Én vagyok aki ezt tette. Ha rájöttem,h hol rontottam el még vajon rendbehozhatom?
2009. febr. 19. 20:16
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg rájöttél és tényleg Te tetted akkor helyre tudod hozni. A gondok megoldásában rendszerint a probléma megnevezése az első lépés - ha tényleg sikerült megtalálni a problémát.
2009. febr. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!