Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy csaj lájkol facebookon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj lájkol facebookon egy esküvői ruhakölcsönzőt, akkor az azt jelenti, hogy férjhez fog menni?

Figyelt kérdés
23 éves, nincs barátja, legalábbis 1 hónappal ezelőtt, meg az előtt se volt.
2011. márc. 7. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
ha nincs barátja akkor hogy menne már férjhez???istenem......
2011. márc. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
sztem csak azt jelenti h egy fécbukb*zi aki minden szart belájkol...
2011. márc. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és ha nem volt őszinte? és mégis van vki?
2011. márc. 7. 21:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy valamai nyereményjáték kötődik a lájkoláshoz. Vagy csak simán az élete álma, hogy férjhez menjen (pontosabban találjon valami majmot, aki hajlandó végig asszisztálni egy esküvőt tokkal-vonóval).
2011. márc. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

XD

Mekkora egy baromság ez a lájk. Meg nem igaz, hogy nem lehet magyarul mondani: tetszik. Na, ugye nem nehéz???

2011. márc. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na, igen... a Szent Facebook! :D Nagy általánosságban semmit nem jelent, ha valaki lájkol valamit.

Talán tetszenek neki a menyasszonyi ruhák, férjhez megy egy ismerőse és onnan kölcsönöz, egy barátnője lájkolta és ezért ő is, szeretne már menyasszony lenni, vagy mit tudom én. Én ebből nem következtetnék semmire.

2011. márc. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

egyik osztálytársam tegnap meg a "várandós nők klubját" lájkolta, biztos akkor ő meg terhes, nem?


istenem, kicsi a kerítés....

2011. márc. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!