Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nőnapkor azaz holnapra, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nőnapkor azaz holnapra, ha veszek/viszek valamit az a baj, ha nem veszek valamit, akkor meg bunkó szemét álatt vagyok, ha pedig veszek akkor meg mindenki azt mondja, biztos szerelmes vagyok belé meg hasonlók, komolyan ki érti ezt?

Figyelt kérdés

Bocsi, kicsit hosszú mese lesz, de ez van..


10-es középsulis tanuló vagyok. Még 9-ben az osztályban nagyon tetszett egy lány, és ezt valahogy megtudta, és nőnapra vettem neki egy szál virágot, és erre azt mondta, hogy "képzeled ezt??", meg hasonlók. Egy szóval nem bántottam soha, meg semmi, tényleg nem beszéltem vele sokat, és egész rendes volt, azóta rájöttem, nem igazán fogok én valaha virágokat osztogatni, főleg nőnapkor nem.

Mert ha vennék egy lánynak, egy virágot, akkor rögtön letámad mindenki, hogy tetszik, meg szerelmes vagyok belé?!

Ha netalántán vennék, úgysem értékelné az a lány, aki nekem tetszik, a mai lány egyszerűen nem ilyenek, és csak zárójelben megjegyezném, meg sem érdemlik.

Mert én mindig egész rendes próbáltam lenni a nőkkel, lányokkal, és "ezt", így hálálták meg.

Egy lánynak vettem virágot, és az osztályból letámad, egy "nem mondom ki milyen származású lány", hogy mért nem vettem virágot neki, és a barátnőinek?!

Itt azt mondtam magamban, hogy kész, ekkora pofátlanságról, még nem hallottam, de mindegy, főleg előbbi említett lány részéről. Utolsó lány megnyilvánulásán, már meg sem lepődtem, mert egyszerűen szóra sem érdemes, kategóriába sorolnám.

Kicsit, hosszú lett, nem baj, aki örülten szerelmes, egy reménytelen csajnak, annak melegen ajánlom, hogy gondolja át, ezt az egészet, sokat fordult a világ, és hogy is fejezzem ki magam a mai lányok nagyon "szabadok", túlzottan "magabiztosak", és azt hiszik, mert ők nők és szépek nekik minden szabad, hát kimondom a bűvös szót, szerintem nem.

És holnap, csak azért nem fogok venni, semmilyen virágot, egy lánynak sem.



16F


2011. márc. 7. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Tuti tipp: beszélj össze egy lánnyal, vagyis kárj tőle egy szívességet! Legyen a közeledben, (4-6 m) amikor egy szál virágot akarsz adni, aki tetszik neked. Utolsó pillanatban közöld vele, hogy DE! mivel nem látom az arcodon, hogy valóban megérdemled ezt a szál virágot, ezért annak adom, aki nálad ezerszer szebb. :)

És add oda a szövetséges csajszinak :)


Természetesen a virágot megtarthatja, és egy puszi is jár mellé. Kicsit azért beszélgessetek is, hogy úgy tünjön, őt akarod. EZ PADLÓRA KÜLDI MAJD AZT A KISCSAJT!


Tuti tipp :D Bár én egyszerre 2 pofont kaptam :DD

De jól esett mert kicsit magamhoz tértem :D

2011. márc. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
úúú ez jó ötlet kedves utolsó :D
2011. márc. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem is várhatja el tőled senki hogy virágot vegyél nőnapra, saját döntésed hogy veszel-e vagy sem...Ettől viszont ne határolódj el teljesen, jól tud ám esni egy csajnak ha gondolnak rá :) de nehéz helyzet...mert tényleg ha veszel akkor "biztos tetszik neki" ha meg nem veszel akkor "mekkora egy bunkó"...ha van olyan lány aki tudja hogy tényleg csak barátként tekintesz rá, annak vehetsz egy szál rózsát ha úgy gondolod, mert jól eshet neki ha úgymond "nőszámba" veszed...érted :D de ahhoz tényleg az kell hogy tudjátok egymásról hogy egyikőtök sem akar többet barátságnál...ha meg olyannak szeretnél venni aki tetszik, akkor ne nyersen add oda, hogy nőnap, hanem próbáld meg megfogalmazni hogy mit érzel...maximum elutasít, na bumm, majd jön másik...16 éves vagy, időd mint a tenger :)

Remélem tudtam segíteni :)

17/L

2011. márc. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy látszik, tényleg nagyot fordult a világ. :( Én ha nőnapra virágot kapok, akkor is megköszönöm, ha olyantól kapom, aki nem annyira szimpatikus.
2011. márc. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első se rossz... :D 22:35-ös voltam xD
2011. márc. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tényleg elég nagy pofont kaptam tőle, mert túljátszottam a szerepem :DD


A másikat meg a beavatott csaj adta, mert volt pofám megkérni, hogy adjon puszit a zsibbadó arcomra, erre nagyobbat kaptam a másikra :DD


Utána a csajok 1 hétig rólam beszéltek, de inkább csak röhögtek :D

2011. márc. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!