Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az ha valaki szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az ha valaki szerelmes lesz valaki akkor csak ő kell neki? Próbáltam nem szeretni de mikor egy x idő után újra láttam felkavarogtak az érzéseim, NEM tudom elfelejteni. Miért ilyen kegyetlen a szerelem?

Figyelt kérdés
Sajnos,nem tudom hogy viszonozza e az érzéseim...Nem tudja de nem is fogja soha megtudni..Legalábbis tőlem nem...
2011. nov. 17. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
És miért nem?
2011. nov. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem,merem neki elmondani mit érzek,mert félek,hogy az tönkre tenné a barátságunkat hanem viszonozza.
2011. nov. 17. 21:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudom mit érzel,velem is volt ilyen.Most írhatnám nagyképűen külsősként,hogy mond el neki,de tudom hogy ez nem ilyen egyszerű.Próbálj figyelni a jelekre,hátha viszont szeret,de figyelj ne vegyél minden apróságot jelnek!Régebben én is szerettem belemagyarázni 1-2 mozdulatába olyat ami nem is volt.Remélem tudtam segíteni.
2011. nov. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem kell neki semmit mondanod, egyszerűen éreztesd vele, hogy szereted, és akkor egy idő után magától is rájön, én se mertem elmondani barátnőmnek, hanem magától jött rá :D
2011. nov. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi,a válaszokat :D
2011. nov. 17. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!