Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek melyik lánynál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik lánynál van a legtöbb esélyem?

Figyelt kérdés

Szóval van négy lány, akit ismerek, és viszonylag jóba vagyok velük. Tizedikes vagyok, ők minnt osztálytársak, és kilencedikesek (nem mentek át a pótvizsgán, amúgy rendes meg minden).

1:. 178 cm magas lány, egyszer sikerült, kicsit közelebb férkőznöm hozzá, mindig mosolyog, nem unalmas, viszont szinte mindig jár valakivel, szóval soha nem szingli.


2:. 160 cm magas lány, egész rendes, még nem tudtam kicsit közelebb kerülni hozzá, mindig magas fiúkkal járt, és ő biztosan szingli, szerintem nála van a legtöbb esélyem, de év elején járt egy sráccal, kb egy hétig. :p

Amikor találkozom vele, mindig köszön.


3:. Ez a lány néz ki a legjobban, nagyon kedves, 170 cm magas, elég népszerű lány, viszonylag elég sok fiú ismeri, kb aki az ismeretségi körömben vannak, mindenki ismeri. Ő mutatott be egy barátnőjének, egyszer a fiúának is bemutatott, bár nem tudom, hogy mért.. :P

Mindig köszön amikor a suliban, csak meglát, néha integet is.

4:. Őt szint egyáltalán nem ismerem, 165 cm magas, szép arca van, és viszonylag rendes. Minden mozdulatomon szinte nevet, szerintem nála van a legkevesebb esélyem. (viszont ő a legfiatalabb a négy közül).


Rólam kb annyit kell tudni 180 cm magas vagyok, bárna hajú, kék szemű, normál testalkatú


2011. márc. 8. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem biztos egyik se kéne...
2011. márc. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezek alapján egyiket sem ismered nagyon. Szóval nem tudom, hogy mi honnan tudnánk.
2011. márc. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen járni akarsz valakivel? Már nem az van, hogy valaki megtetszik, és megpróbáljuk elnyerni a szívét, hanem kényszeresen választani kell az aktuális "felhozatalból"?
2011. márc. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De miért írtad oda, hogy ki hány centi magas? :D És az miért fontos, hogy milyen színű a szemed? Lehet hülye vagyok, de nem értem.
2011. márc. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Feri? :D
2011. márc. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A magassági ráták alapján neked egy 174,587432 cm magas lány felelne meg, ha nem tévedek egy tizedesjegyet sem!
2011. márc. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!