Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy vannak pasik, akik nem mernek kezdeményezni egy lánynál?

Figyelt kérdés
nem is kell nekik a lány igazán, vagy ennyire töketlenek?
2011. nov. 6. 15:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
az erőteljes visszautasítástól való félelem miatt.
2011. nov. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
vagy csak tudják hogy semmi érdemleges nem lehet belőle és akkor meg mindek kínozzák magukat.
2011. nov. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
vagy nem kell neki a lány igazán ami többnyire nemigaz...vagy csalódás áll a háttérben vagy több idő kell neki hogy biztosra menjen és nem szeretne pofára esni vagy a lány nem küld felé egyértelmű jeleket...vagy nem kell neki kapcsolat...vagy kisebbségi komplexusa van vagy fél a nőktől..sok oka lehet,lehetne itt sorolni a indokokat..
2011. nov. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
vagy éppen van valakije..
2011. nov. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Jó a kérdés. Soroljátok még az okokat, engem is érdekel!


Kérdező, nagy cupp a kérdés kiírásáért.


22/L

2011. nov. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%
Mivel a mai csajok döntő többsége egyszerűen nem éri meg, hogy párkapcsolatot kezdjen velük az ember. Hogy találj egy normálisat, sok ribancon kell átrágnod magad, de azokkal nem fogsz kapcsolatot kialakítani. Másrészt az összes csajnak (még a csúnyáknak és a dagadtaknak is) hatalmasok az elvárásaik.
2011. nov. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

amúgy én úgy gondolom hogy ez a mai buta világ az oka és feje tetejére állt minden,szinte megfordultak a szerepek és már a férfi nem tud igazán férfi lenni,a nők egyre rámenősebbel és egyre jobban akarják magukat érvényesíteni,sok férfi ezzel a gyorsasággal és rámenőséggel nem tud mit kezdeni...így marad a nőknek a kezdeményezés...ez részben köszönhető a férfiaknak is hogy ezt hyaggyák és a nők is magunknak hogy ők is már szinte férfi szerepeket akarnak betölteni,sok férfinak nincs munkája,pénze,vagy éppen sz.arul keres és ez galyra vágja a férfiasságot és az önértékelést,amelyik férfinek van pénze annak nagyobb az önbizalma és előbb mer lépni mert magabiztos és vannak erőforrásai"pénz"....

külföldön talán nem így van mert több a lehetőség....

2011. nov. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Akkor elkezdem sorolni:

Van valakije, egyszerűen fél a csalódástól

kiderül, hogy: a lánynak van valami dühös nagydarab pasija ( velem megtörtént, kaptam is:( ), már férje van, gyereke van, a fél város átment rajta, leszbikus, csak nagy szerszáma bukik, nem teljesen komplett, bunkó stb...

De a kedvencem az, hogy a lányok általában sok mindent megbeszélnek egymást között, meglátják a pasit és elkezdenek kuncogni a háta mögött, ami igen demoralizáló, sőt általában nehéz elérni azt, hogy egyedül találd a kiszemelt hölgyet, nah innentől kell a tökösség.

Soroljak még?

2011. nov. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én nem tudok kommunikálni az emberekkel, különösen a nőkkel nem. Mindenféle komplexusok gátolnak, továbbá a természetem miatt nem is működne egy kapcsolat sem. Ronda vagyok és ehhez képest túl nagyo kaz elvárásaim. Meg most már inkább csak testi szükségleteim vannak. Stb, stb...

22F

2011. nov. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

# 5/8 ma 15:41 kérdésedre a válasz:


[link]


23f

2011. nov. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!