Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon nagy baj? Mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy baj? Mit lehet még tenni a nagy korkülönbség és a különböző anyanyelv ellen?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, ő 22, én pedig 16 éves vagyok. Nagyon megkedveltük egymást. Csak egy bibi van: Németországban lakik. Egyszer-kétszer voltak itt Magyarországon a testvérével. Összefutottunk és hát eléggé megtetszettünk akkor egymásnak. Telefonon, interneten tartjuk a kapcsolatot, és mivel nekem itt a középiskola, és neki is az egyetem ( még ), csak szünetekben tudunk találkozni.

Viszont én nemrég kezdtem el németet tanulni ( 1-2 hónapja ) és hát az angolt sem beszéljük mindketten tökéletesen. Ennek ellenére megértenénk egymást? A távolság és a különböző nyelv miatt azért még jó lehet majd ez a kapcsolat?nem szeretném itt hagyni Magyarországot, azért, mert ott is járhatok középsuliba, és ez a kapcsolat sem biztos,hogy örökre szól.. Tudom , fiatalnak hisztek, de adjatok tanácsot ebben a kérdésben szépen kérem! :-(


2009. febr. 19. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az anyanyelv miatt nem feltetlenul kell gondotok legyen. Nekem egyik unokatesom olasz pasihoz ment ferjhez, a masik francia lanyt keszul elvenni, de van olyan unokatesom is, aki nemet lanyt talalt maganak:D

egeszen jol megvannak.

a korkulonbseg? hat meg 16 vagy, a 18 ig meg ket ev, aztan egyetem ha akarsz menni, de szerintem ha minden mas passzol akkor nem lesz gond.

Mondjuk hazassag utan lehetnek surlodasok vallassal, "anyanyelvvel", lakassal, kapcsolatos gondok, de ha szeretitek egymast megoldjatok.

Udv

2009. febr. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez azért nem olyan nagy kor különbség.HA megfigyeled sokan 10-18 éveket írnak különbségnek.HA komoly a dolog akkor lehetséges.De azért ez elég sok mindenben különböztök.(már nem a belsőre)ŐSzintén szólva szerintem nincs rá nagy esély hogy együtt legyetek.De ha szereted probálj meg mindent megmozgatni érted persze azért ő is.
2009. febr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én annyit fűznék a különböző anyanyelvhez, hogy történhetnek olyan dolgok, amik komolyak, és ha azt nem tudod elmagyarázni a párodnak normálisan, érthetően, abból nem biztos hogy sok jó sülhet ki.
2009. febr. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!