Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem már ezt az egésszet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem már ezt az egésszet, én csak boldog szeretnék lenni barátnőre vágyom, de a közelemben nem találok rendes lányt, csak tőlem mindíg töb száz kilóméterre, miért lehet ez? Azért néha elgondolkodom léteznek még rendes lányok?

Figyelt kérdés
Elegem van már az átvágásokból.
2011. márc. 9. 18:39
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

"Léteznek, de nagyon kevés van, és ha nem nézel ki jól, náluk sincs esélyed."


Ehez csak annyit tudok hozzáfűzni,a kinézet a második, a legfontosabb a belső tulajdonságok. kinézetre nem tudsz építeni tartós kapcsolatot. hiába néz ki valaki jól ha egy nulla egy kapcsolatban.

2011. márc. 9. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!